پس از عرضه عمومی به روز رسانی بزرگ کریترز در هفته گذشته تعداد اندکی از کاربران ویندوز از نمایش صفحه خوش آمد گویی که در ابتدا برای آن ها به نمایش در می آمد اظهار نارضایتی کردند. خوشبختانه شرکت مایکروسافت راه حل بسیار ساده ای برای این موضوع در سیستم عامل ویندوز ۱۰ قرار داده است که در ادامه به آن می پردازیم. پس هم اکنون با ما در وینفون همراه باشید.

نمایش این صفحه خوش آمد گویی و محتوای آن برای هر کاربری خوشایند نیست و در اکثر موارد کاربران از اطلاعاتی که در این صفحه ارائه می شود آگاهی کامل دارند. اگر شما هم به نمایش این صفحه علاقه ای ندارید برای غیر فعال کردن آن می توانید بدون انجام هیچ گونه تغییری در رجیستری از نمایش آن جلوگیری کنید. برای این منظور ابتدا به صفحه تنظیمات و به بخش System مراجعه کنید. در این بخش و در قسمت Notifications and Actions به دنبال گزینه ای با عنوان Show me the Windows welcome experience after updates and occasionally when I sign in to highlight what’s new and suggested باشید.

حال می توانید این گزینه را غیر فعال کنید. پس از غیر فعال کردن این گزینه دیگر با پیغام و صفحه خوش آمد گویی این چنینی مواجه نخواهید شد.

منبع :

MSPU

379 پست
علیرضا عنادی
علیرضا عنادی هستم، دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی و عاشق عکاسی و گرافیک - اینستا: alirezaenadi
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Musicbl4sT
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶

اپدیت رسمی کی میاد ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,