Dishonored_2بازی Dishonored 2 برای اکس باکس وان در دسترس قرار گرفته است. این بازی پیش تر در رویداد بازی E3 2016 به نمایش در آمد و هم اکنون کاربران اکس باکس می توانند از این بازی لذت ببرند. با وینفون همراه باشید.

نسخه دوم این سری از بازی با نام Dishonored 2 در رویداد E3 2016 برای عموم به نمایش در آمد. در این بازی همانند نسخه قبلی شخصیت به عنوان یک قاتل با قدرت های تخیلی و به دور از باور ظاهر می شود. نتیجه این بازی بستگی به گیمر دارد. این بازی تا بحال برنده بیش از صد جایزه در صنعت بازی سازی شده است.

می توان از بین دو شخصیت، محافظ سلطنتی یا شاهزاده جوان Emily Kaldwin، بازی کرد که بستگی به سلیقه گیمر دارد. دست گیمر در استفاده از قدرتها و اسلحه ها باز گذاشته شده و می توان ترکیبی از این موارد را به کار برد تا دشمنان را از پای در آورد. این بازی همانطور که پیداست واقعیت و تخیل عرفانی در مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

نسخه جدید این بازی را می توان یکی از موفقیت های بزرگ استودیو سازنده این بازی دانست که توانسته در کنسول های دیگر نیز به موفقیت برسد.


نظر شما درباره این بازی چیست؟

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,