توسعه دهندگان سری بازی‌های Dishonored مدتی پیش اعلام کردند که این سری برای مدتی در قرنطینه خواهد بود و پس از مدتی هم پیت هاینس (Pete Hines) روشن کرد که این بدان معنی نیست که توسعه دهندگان این بازی به سمت پروژه‌های دیگر خواهند رفت و دیگر هیچ وقت به این سری باز نخواهند گشت. اما با این حال برای عده‌ای از کاربران سوءتفاهم پیش آمده که در ادامه جزئیات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهم داد.

اما خب موضوع اصلی چه بوده؟ حقیقت این است که برخی از کاربران و طرفداران این سری با شنیدن این که توسعه دهندگان Dishonored گفتند این سری برای مدتی استراحت خواهد کرد، به اشتباه فکر کردند که این سری قرار است برای همیشه کنار گذاشته شود و دیگر هیچ سری جدیدی از این بازی و یا بسته گسترش دهنده یا هر چیز دیگر، برای آن عرضه نخواهد شد. به دنبال همین قضیه هم اخیرا توسعه دهندگان این بازی یک بار دیگر هم اعلام کردند که چنین چیزی صحت نخواهد داشت و آن‌ها فکری برای کنار گذاشتن این سری برای همیشه، ندارند.

ریکاردو بِر (Ricardo Bare)، طراح ارشد استودیوی آرکین (Arkane) در مصاحبه‌ای با وبسایت Dualshokers در رویداد اخیر بتزدا (Bethesda) در این رابطه صحبت کرد و در مورد این صحبت کرد که عده‌ زیادی از کاربران پس از بیانیه آخر آن‌ها مبنی بر قرار گرفتن این سری در قرنطینه موقتی، دچار سوءتفاهم شدند و فکر کردند که کار بتزدا برای همیشه با سری Dishonored به اتمام رسیده است. با این حال ریکاردو بِر شفاف‌ سازی کرد که منظور دقیق آن‌ها چه بوده و گفت منظورشان این بوده که فعلا قرار نیست هیچ نسخه جدیدی از این سری به این زودی‌ها عرضه شود و ما در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه نسخه جدیدی از این سری نخواهیم بود، نه این که این سری برای همیشه کنار گذاشته شود. وی در این زمینه اظهار کرد:

من نگفتم که دیگر هیچ چیز دیگری در ارتباط با Dishonored عرضه نخواهد شد. من فقط منظورم این بود که قرار نیست در آینده‌ای نزدیک و سریع هیچ چیزی در ارتباط با Dishonored به عرضه برسد.

با در نظر گرفتن این که سری Dishonored را شاید بتوان به نوعی سوگلی بتزدا دانست، بدیهی است که آن‌ها دیر یا زود دوباره به این سری بازخواهند گشت و یا نسخه جدیدی از آن معرفی خواهند کرد، یا بسته الحاقی یا گسترش دهنده و یا یک نسخه فرعی. اما چیزی که مشخص شده این است که فعلا نباید منتظر هیچ یک از این‌ها باشیم تا ببینیم تصمیم بتزدا در آینده درمورد این سری چیست چون فعلا آن‌ها سخت در حال کار روی پروژه‌های دیگر خود هستند و به نظر نمی‌رسد که وقت کافی برای ساخت چیزی در ارتباط با Dishonored را داشته باشند. اما فعلا می‌توانیم خوشبین باشیم که آن‌ها به آینده این سری در حال فکر کردن هستند و چیزهای برای آن در سر دارند.

منبع : وینفون
964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,