Surface-Pro-4-image-8-Small

امروز DisplayMate نتیجه آزمایشات و تحلیل های عمیق خود به روی تبلت سرفس پرو ۴ را منتشر کرد، این آزمایشات بر اساس آیتم ها و معیار های خاص انجام می شود و نتیجه آن نیز بسیار دقیق و تعیین کننده می باشد. درست مثل سرفس و سرفس پرو ۳، نتیجه این آزمایشات نشان می دهد که سرفس پرو ۴ نیز دارای یکی از بهترین و دقیق ترین صفحه نمایش های موجود در بازار ابزار موبایل و سیستم عامل ها است.

در نتیجه آزمایشات و بررسی های دیسپلی میت اینگونه توضیح داده شده:

مایکروسافت با نسل چهارم سرفس پرو خود، صفحه نمایشی فوق العاده حرفه ای با عملکردی بسیار بالا برای ویندوز تولید کرده که رکورد عملکرد LCD های تبلت ها را جابه جا کرده است. در واقع بر اساس گستره ای از تست ها و اندازه گیری های آزمایشگاهی ما، سرفس پرو ۴ دارای یکی از بهترین و دقیق ترین صفحه نمایش های موجود در دنیای ابزار موبایل و سیتم عامل هاست. این موضوع سرفس پرو ۴ را در زمره دارندگان بهترین نمایشگر موجود در قالب یک تبلت قرار می دهد. این نمایشگر مخصوص کاربرانی است که نیاز به دقیق ترین و بالاترین عملکرد در رابطه با حرفه خود دارند و همچنین مصرف کنندگانی که مایلند یک صفحه نمایش واقعا زیبا و عالی را داشته باشند.

صفحه نمایش موجود در سرفس پرو ۴، در واقع یک ارتقا و بهینه سازی بسیار عظیم برای صفحه نمایش فوق العاده و حرفه ای به کار رفته در سرفس پرو ۳ است! که دارای رزولوشنی برابر یا ۱۸۲۴ در ۲۷۳۶ (در سرفس پرو ۴) بوده که بیشتر از رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۱۶۰ (در سرفس پرو ۳) است و در هر اینچ مربع، ۲۴ درصد پیکسل بیشتری دارد، یعنی از ۲۱۶ پیکسل بر اینچ (در سرفس پرو ۳) به ۲۶۷ پیکشل بر اینچ (در سرفس پرو ۴) رسیده است. همچنین مجموع پیکسل های سرفس پرو ۴ (۵ میلیون پیکسل) ، ۶۰ درصد بیشتر از سرفس پرو ۳ (۳.۱ میلیون پیکسل) است.

علاوه بر این ها، سرفس پرو ۴ در هر زمینه بهبود هایی نسبت به صفحه نمایش فوق العاده سرفس پرو ۳ داشته است، از جمله می توان به روشنایی بیشتر، نسبت کنتراست بهتر، زاویه دید وسیع تر، دقت رنگ بهتر و انعکاس نور کمتر اشاره کرد. همه این ها منجر به عملکرد بی نقص در هر محیطی با هر میزان نور می شود.

جدول نتایج تست های دیسپلی میت را در ادامه مشاهده می کنید:

Surface-Pro-4-display-1024x739

برای اطلاعات و جزئیات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. نظرتان در مورد عملکرد صفحه نمایش فوق العاده سرفس پرو ۴ چیست؟

منبع :

MICROSOFT NEWS

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Farshadd
پاسخ دهید چهارشنبه 7 آبان 1394

بسیار هم عالی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,