disqus3-800x553

نرم افزارهای مختلفی در راه استور ویندوز هستند که اکثرا نیازهای کاربران را برطرف می کنند و جزو دسته ملزومات مخاطبان است. از این دسته نرم افزار Disqus است که در سیستم عامل های دیگر به خوبی استفاده می شود و اکنون در راه ویندوز ۱۰ قرار دارد و در حال عبور از پیچ و خم هاست.نرم افزار Disqus بستر کامنت گزاری در فضای وب را برای کاربران فراهم می کند و سایت های مختلفی از جمله MSPU از آن استفاده می کند و درحال حاضر برای ورود به ویندوز ۱۰ به صورت یونیورسال آماده می شود تا کاربران ساده تر از گذشته از آن استفاده کنند.

این نرم افزار، قبل از انتشار در iOS به صورت انحصاری در ویندوز فون قرار داشت و به کاربران اجازه می داد تا نظرات را بخوانند یا بر روی سایت های دلخواه خود نظر بگذارند بدون آنکه با استفاده از مرورگر کل سایت بالا بیاید و بدین ترتیب به حفظ حجم اینرنت کاربران نیز کمک می کرد و از طرفی تجربه جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار می داد. حال رایان ولنتاین توسعه دهنده دیسکاس ویندوز با انتشار تصویری از محیط جدید این نرم افزار در توییتر، خبر نزدیک تر شدن به انتشار عمومی این برنامه را به مخاطبان خبر داده است.

این درحالیست که برخی کاربران با توجه به امکانات مناسب وب، نیازی به وجود این سرویس بر روی فضای وب نمی بیننند، از طرفی افرادی که جزو کاربران وفادار این بستر هستند، وجود نرم افزار را برای بررسی بحث و جواب دادن به کامنت ها ضروری می دانند.

این نرم افزار درحال حاضر برای توسعه دهندگان در دسترس قرار دارد و مراحل تست را توسط این افراد سپری میکند

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,