عنوان Divinity: Original Sin 2  قرار است تا برای کنسول ها عرضه شود و به تازگی کیفیت اجرایی این عنوان برای کنسول های میان نسلی مشخص شده است.

عنوان پرافتخار Divinity: Original Sin 2: Definitive Edition در سبک نقش‌ آفرینی که سال ۲۰۱۷ و به صورت انحصاری برای رایانه‌ های شخصی منتشر شده بود، بالاخره بعد از مدت‌ ها قرار است برای کنسول‌ ها نیزعرضه شود. این بازی ۳۱ اوت سال جاری میلادی  بر روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد و همزمان با آن نیز کاربران رایانه‌ های شخصی یک بروزرسانی محتوایی رایگان را دریافت خواهند کرد. اما حال این سوال مطرح می‌شود که این بازی بر روی کنسول‌ ها ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن 4 پرو چه کیفیتی خواهد داشت؟

کیرون کلی، مدیر عامل استودیو لاریان، اعلام کرده که تمام کاربران این عنوان آن را با نرخ فریم 30 تجربه خواهند کرد. همچنین استودیو سازنده این عنوان اعلام کرده است که کنسول های ایکس باکس وان اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 4 اسلیم، پلی استیشن 4 پرو و ایکس باکس وان ایکس از قابلیت HDR پشتیبانی خواهند کرد. سازنده بازی استودیو لاریان، اعلام کرده که کاربران ایکس باکس وان ایکس می‌توانند انتظار وضوح 4K واقعی و پشتیبانی از قابلیت HDR را داشته باشند. کنسول پلی ‌استیشن ۴ پرو نیز از قابلیت HDR پشتیبانی خواهد کرد، با این وجود بازی با وضوح 4K داینامیک در این کنسول اجرا خواهد شد. متاسفانه برای کاربران رایانه‌ های شخصی، قابلیت HDR در دسترس قرار نخواهد گرفت.

کیرون کلی همچنین اعلام کرده است که کنسول های ایکس باکس وان، ایکس باکس وان اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 4 اسلیم دارای وصوح تصویر Full Hd خواهند بود. همچنین ویندوز 10  با استفاده ازDirectX 11.4  قابلیت HDR را پشتیبانی خواهد کرد و به لطف موتور Physics جدید این عنوان برخی از مشکلات سرعت بازی و نرخ فریم ان رفع شده است.

علاوه بر انتشار عنوان بر روی کنسول‌ ها، نسخه Definitive بازی شامل بهبود هایی اساسی در زمینه سیستم inventory گروه، تنظیمات سختی بخش داستانی بازی و مواردی دیگر خواهد بود.

عنوان Divinity: Original Sin 2 هم‌اکنون برای کاربران رایانه های شخصی در دسترس است. همچنین نسخه بهبود یافته این عنوان در ماه جاری برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. لطفا نظرات خود را در مورد عنوان Divinity: Original Sin 2 با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,