از روز گذشته سرانجام مایکروسافت شروع به انتشار به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ از طریق ابزار های Update Assistant و Media Creation Tool کرد تا کاربرانی که طاقت صبر برای انتشار آن از طریق بخش به روز رسانی ویندوز را ندارند بتوانند سریع تر این نسخه را دریافت کنند. اکنون این غول نرم افزار به کاربران رایانه های شخصی که دستگاه های آن ها به پردازنده های اینتل Clover Trail مجهز است توصیه کرده است که دریافت به روز رسانی را به تعویق بیندازند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این شرکت در هشداری اعلام کرده است که تراشه های اینتل Clover Trail هنوز توسط به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ پشتیبانی نمی شوند، و در حالی که ممکن است شما قادر به دریافت آن بر روی این دستگاه ها باشید، تجربه ی کاربری شما به میزان قابل توجهی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و حتی ممکن است آیکون ها و متن ها برای شما نمایش داده نشوند.

علاوه بر این، مایکروسافت می گوید که اگر به روز رسانی کریترز در وهله اول به صورت صحیح نیز بر روی این دستگاه ها نصب شود، برخی بخش های رابط کاربری می تواند به عنوان بلوک هایی با رنگ ثابت نمایش داده شود.

در این مرحله چهار پردازنده ی مختلف که عبارتند از اتم Z2760، Z2520، Z2560، و Z2580، در لیست پردازنده های پشتیبانی نشده ذکر شده اند، اما مایکروسافت اظهار داشته که آن ها در حال حاضر با شرکای خود در تلاش برای توسعه ی پشتیبانی هستند.

مایکروسافت توضیح داده است:

مایکروسافت در حال کار با شرکای خود برای ارائه ی درایور های سازگار با این پردازنده ها است. تا آن زمان، Windows Update دستگاه هایی که شامل یکی از پردازنده های ذکر شده در بالا هستند را از نصب به روز رسانی کریترز جلوگیری خواهد کرد.

اگر کامپیوتر شما دارای یکی از این پردازنده ها می باشد، مایکروسافت توصیه کرده که به روز رسانی کریترز را از سایت های دانلود این نسخه نصب نکنید. لطفا صبر کنید و اجازه دهید Windows Update به روز رسانی کریترز را پس از انتشار درایور های سازگار نصب کند. اگر شما در حال حاضر به روز رسانی کریترز را بر روی دستگاه خود نصصب کرده اید و با این این مشکلات مواجه شده اید، شما می توانید از گزینه های بازیابی ویندوز ۱۰ برای رفتن به بیلد پیشین استفاده کنید.

امن ترین راه برای ارتقای کامپیوتر های مجهز به پردازنده های اینتل Clover Trail به به روز رسانی کریترز، این است که صبر کنید تا بخش Windows Update آن را به شما نشان دهد، هر چند هیچ جزئیاتی در مورد زمان عرضه ی به روز رسانی برای این دستگاه ها منتشر نشده است.

با این حال، مایکروسافت به منظور اطمینان حاصل کردن از عملکرد صحیح و روان، به روز رسانی کریترز را در مراحل مختلف از طریق Windows Update عرضه خواهد کرد، به طوری که سیستم های دارای پردازنده های Atom تنها زمانی که مسائل فوق الذکر حل گردد موفق به دریافت به روز رسانی جدید خواهند شد.

منبع :

SOFTPEDIA

2147 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,