App Intro -Circle Leap !

بازی های ساده و کم حجم نیز همانند بازی های با گرافیک بالا و حجیم حامیان و طرفداران خود را دارد. امروز در وینفون یک بازی بسیار سبک و کم حجم برای معرفی آماده کرده ایم که در عین سادگی به دقت بالایی برای بازی نیاز دارد. اگر فکر می کنید دقت بالایی دارید بهتر است بازی امروز را امتحان کنید.

بعضی از توسعه دهنده های بازی های موبایل به این امر اعتقاد دارند که یک بازی خوب ودرگیر کننده به این معنی نیست که ما با یک بازی با گرافیک فوق العاده و محیط بازی پیچیده رو به رو باشیم بلکه بازی های ساده نیز در بیشتر مواقع می تواند مخاطب بیشتری به خود جذب کند. ولی نباید این گونه تصور کرد که هر بازی ساده ای می تواند مخاطبان زیادی داشته باشد! بلکه در پشت این بازی باید یک فکر خلاق باشد تا در عین سادگی و زیبایی بازی بتواند مخاطب خود را حفظ کند. حال امروز با یک بازی بسیار ساده با حجم پایین در خدمت شما هستیم که به دقت بسیاربالایی نیاز دارد،اگر با خود فکر می کنید که در انجام کارها دقت بالایی دارید، بهتر است بازی Circle Leap را امتحان کنید تا ببینید این حقیقت دارد یا نه!

Circle Leap ! (2)            Circle Leap ! (1)

بازی Circle Leap همانطور که گفته شد دارای ظاهری بسیار ساده است، در این بازی دایره هایی با اندازه های مختلف وجود دارد همچنین اجسامی زبر با گوشه های تیز هم در محیط بازی وجود دارند، تنها کاری که شما باید انجام دهید،لمس کردن صفحه است! شما با اولین لمس صفحه شاهد پرتاب شدن یک فلش روی دایره اول هستید و فلش در جهتی که قرار دارد روی دایره شروع به چرخش می کند. با ضربه دوم به صفحه باید فلش را از بین مانع ها عبور دهید و به دایره بعدی برسانید.

اما بازی کردن به این راحتی هم نیست و به دقت و تمرکز بالایی نیاز دارد، و البته با برخورد فلش به دیواره ها که با رنگ سفید پوشانده شده است شما بازنده بازی خواهید بود. تا می توانید امتیاز کسب کنید و امتیاز خود را بالا ببرید، در نهایت می توانید امتیاز خود را به صورت آنلاین با دیگران مقایسه کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 10.13 مگابایت
  • شرکت سازنده : Condor
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه اندروید : ندارد
  • نسخه IOS : ندارد
منبع : وینفون
171 پست
محمد خسروی
او لیسانس تربیت بدنی را از دانشگاه عالی سمنان دریافت کرده است. به پرسپولیس، شنا، شطرنج، والیبال، مطالعه و موزیک علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف وبگردی و گردش در طبیعت کند. محمد اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,