office-insider-windows-phone_story

کاربران اینسایدر Microsoft Office اکنون می توانند از میان حلقه های fast یا slow یکی را برای خود انتخاب کنند. کاربران اینسایدر ویندوز های مایکروسافت به خوبی با این دو اصطلاح آشنا هستند و اکنون مایکروسافت تصمیم گرفته است که از سیستمی مشابه برای اینسایدر های آفیس نیز استفاده کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در واقع در حال حاظر کاربران استفاده کننده از آفیس در مک گزینه های fast و slow را در اختیار دارند که به آنها در انتخاب نحوه دریافت نسخه های پیش نمایش کمک می کند و اکنون مایکروسافت تصمیم به گسترش این ویژگی به آفیس ویندوز و ویندوز موبایل گرفته است. البته در حال حاظر این امکان در اختیار کسانی که در حال استفاده از آفیس در سیستم عامل های رغیب ویندوز موبایل یعنی ios و اندروید هستند قرار نمی گیرد اما این به معنای عدم انتشار این ویژگی برای آنها نیست و از شواهد امر بر می آید که برای این محیط ها نیز این ویژگی در آینده ارائه می شود.

office_365-970-80

نحوه دریافت نسخه های پیش نمایش

اگر شما حلقه فست را انتخاب کنید همانطور که اطلاع دارید شما نسخه های پیش نمایش آفیس را با سرعت بیشتری دریافت می کنید که به شما اجازه آزمودن جدید ترین ویژگی ها را در سریع ترین حالت ممکن می دهد. اما این نکته را هم فراموش نکنید که این نسخه به علت ارائه بی درنگ ویژگی های جدید بیشترین مشکلات و باگ ها را در خود جای داده و تا یک نسخه پایداری از آفیس فاصله زیادی دارند.

از طرفی کاربران اینسایدر حلقه اِسلو نسخه های پیش نمایشی را دریافت می کنند که مقدار بیشتری بررسی و برخی از مشکلات آن هم رفع شده است و بدون شک پایداری بیشتری هم دارند. اما در مقابل به همین نسبت هم باید زمان بیشتری را برای تجربه ویژگی های جدید آفیس منتظر بمانند.

کرک کانیگسباور، از معاونان شرکت مایکروسافت در رابطه با دسته سریع می گوید:

کاربران برنامه و سرویس آفیس ۳۶۵ که حلقه فست را انتخاب کنند به نسخه هایی دسترسی پیدا می کنند که مستقیما کارمندان داخلی ما به آنها دسترسی دارند.

در ادامه او اضافه می کند:

حلقه های فست اینسایدر برای آن دسته از کاربران مناسب است که قصد استفاده از نسخه های پیش نمایش در سریع ترین زمان ممکن به منظور شناسایی مشکلات و ارانه بازخورد به ما برای هرچه بهتر کردن محصول نهایی را دارند و اهمیت چندانی به تجربه محصولات همراه با مقداری ریسک در نسخه های پیش نمایش و مشکلات در پی استفاده از آنها نمی دهند.

نظر شما چیست ؟ آیا شما به تجربه سریع ویژگی ها در حلقه فست با چاشنی باگ های بیشتر علاقه دارید؟ یا در دسته کاربران حلقه اِسلو قرار می گیرید؟

 

منبع :

TECHRADER

 

 

94 پست
عرفان الهامی
مهندس فناوری اطلاعات، علاقه مند به دنیای تکنولوژی و کمپانی مایکروسافت! ، "آینده را تصور کن "
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بررسی تخصصی سرفس آرک ماوس یکشنبه 8 مرداد 1396
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
H@med
پاسخ دهید سه شنبه 15 شهریور 1395

الان برای اینسایدر شدن تو آفیس چیکار باید کرد ؟

  عرفان الهامی
  پاسخ دهید سه شنبه 15 شهریور 1395

  اگه از آفیس ۲۰۱۶ استفاده می کنید در منوی help گزینه check for update رو انتخاب کنید بعد از انتخاب چک باکس مربوط به office insider و انتخاب اینسایدر حلقه مورد نظر شما عضوی از پروژه اینسایدر آفیس می شوید، فقط باید حتما آخرین آپدیت های آفیس رو تا به این لحظه دریافت کرده باشی

mir3za
پاسخ دهید سه شنبه 15 شهریور 1395

آقای الهامی جسارته ها ولی تو لینک مطلب بعد آدرس سایت که نوشتین ARE-you-want-to-test-microsoft-office اشتباه هستش! باید به جای are از do استفاده کنید! 🙂

  ຖ໐rt໐ຖ
  پاسخ دهید سه شنبه 15 شهریور 1395

  فکر کنم بجای وانت از ریدی (ready) استفاده کنن بهتر باشه تا آر رو به دو تغییر بدن

MRG
پاسخ دهید سه شنبه 15 شهریور 1395

سلام،من از دیشب تا الان نمیتونم jalali calender رو باز کنم چی کار کنم؟برنامه رو پاکم کردم ولی درست نشد

  ایمان
  پاسخ دهید سه شنبه 15 شهریور 1395

  برا من steam باز نمیشه !

ຖ໐rt໐ຖ
پاسخ دهید سه شنبه 15 شهریور 1395

الان تیتر فارسی به انگلیش تفاوت پیدا کرد میخواهید کجا و آماده اید کجا.
همون قبلی رو میزاشتید want رو میکردید ready

SAEED
پاسخ دهید سه شنبه 15 شهریور 1395

سلام ببخشید یه پستی گذاشته بودید
تو CMD یه چیزی می نوشتیم ویندوز ده ا\دیت نکنه اون پسته کجاس

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,