اگر شما امیدوارید که با خرید اکس باکس وان اکس یک آداپتور رایگان کینکت نیز به دست می‌آورید، باید بگیم که اشتباه می‌کنید. وقتی که در توییتر درباره امکان وجود آداپتور رایگان از مدیر بازرگانی اکس باکس، آقای Aaron Greenberg، پرسیده شد، گفتند که برنامه آداپتور رایگان با اکس باکس وان اس بسته شده است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

او در توییتر نوشت:

ما در سال گذشته آداپتورهای رایگان را همراه با عرضه اکس باکس وان اس فراهم آوردیم، اما آن برنامه دیگر به پایان رسیده است.

بعد از عرضه اکس باکس وان اورجینال، مایکروسافت تا حد زیادی کینکت را پشت سر گذاشت. واضح‌ترین مدرک برای نیاز به آداپتور، نبود پورت کینکت روی اکس باکس وان اس بود. به دلیل اینکه اکس باکس وان اس از یک متصل‌کننده اختصاصی استفاده می‌کند، کینکت به یک پورت جدا روی کنسول نیاز دارد. از زمانی مایکروسافت این پورت را از اکس باکس وان اس حذف کرد، برنامه دادن آداپتور رایگان، تا زمانی بعد از عرضه کنسول اجرا شد. همانند وان اس، اکس باکس وان اکس نیز پورت مخصوص کینکت را ندارد.

اگر شما می‌خواهید از کینکت روی اکس باکس وان اکس خود استفاده کنید، می‌توانید آن را با قیمت 39.99$ خریداری نمایید.

نظر شما چیست؟ آیا با این کار طرفداران اکس باکس وان اکس آزرده خاطر خواهند شد یا خیر؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

288 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,