hololens-unedit

مایکروسافت چند ماه قبل پیش فروش نسخه ی توسعه دهندگان هالولنز را با قیمت ۳۰۰۰ دلار آغاز کرد. با این حال این نسخه در اختیار تمامی توسعه دهندگان قرار نگرفته است و مایکروسافت تعداد محدودی از هالولنز را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است. با این حال اگر توسعه دهنده ای نتوانسته هالولنز را دریافت کند، هنوز هم می تواند با استفاده از ابزار توسعه ی هالولنز، و شبیه ساز هالولنز بر روی رایانه، برای این هدست برنامه درست کند.

microsoft-hololens-emulator

مایکروسافت در خصوص شبیه ساز هالولنز می نویسد:

شبیه ساز و ابزار توسعه ی هدست هالولنز به شما اجازه می دهد تا برنامه های هالوگرافیک را بر روی رایانه ی خود آزمایش کنید، بدون اینکه نیازی به هالولنز فیزیکی باشد. این شبیه ساز از ماشین مجازی Hyper-V استفاده می کند. به جای ورودی های محیطی و انسانی که معمولا توسط سنسور های هالولنز خوانده می شوند، با ماوس و کیبورد یا کنترلر اکس باکس جایگزین شده اند و ورودی های محیطی انسانی را برای شما شبیه سازی می کنند. برنامه ها برای اجرا شدن در شبیه ساز نیازی به تنظیم ندارند و در واقع برنامه ها متوجه نمی شوند که بر روی یک هالولنز واقعی اجرا نمی شوند.

خود هالولنز به تنهایی دارای ابزار SDK برای توسعه ی برنامه نیست، در عوض توسعه دهندگان می توانند با استفاده از آپدیت اول Visual Studio 2015 که با SDK های ویندوز ۱۰ و شبیه ساز هالولنز همراه شده است، برنامه های هالولنز را توسعه دهند. همچنین مایکروسافت به برنامه نویسان توصیه کرده که موتور بازی سازی Unity را به عنوان یک روش سریع برای ساخت برنامه های هالولنز، بر روی رایانه ی خود نصب کنند. شما هم می توانید با کلیک بر روی لینک زیر، ابزار توسعه ی هالولنز را دانلود کنید:

برای دانلود ابزار توسعه ی هالولنز کلیک کنید

منبع :

WINDOWS CENTRAL

981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
میلاد صحرایی
پاسخ دهید دوشنبه 10 اسفند 1394

اخرزمون شده واقعا 😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,