مایکروسافت به روز رسانی تجمعی جدیدی برای نسخه مه 2019 ویندوز 10 منتشر کرده است. این به روز رسانی نسخه سیستم عامل را به 18362.175 تغییر می‌دهد. این به روز رسانی در کنار سایر پیشرفت‌ها و بهبود عملکرد کلی نسخه مه 2019 ویندوز 10، مانند یک سکه دو پهلو عمل کرده و بر روی دستگاه‌های بلوتوثی نیز تاثیر می‌گذارد. برای بررسی جزئیات بیشتر با وینفون همراه باشید.

همانطور که در خبر انتشار این آپدیت اشاره کردیم. این به روز رسانی بر روی دستگاه‌های بلوتوثی تاثیر می‌گذارد. هانطور که مایکروسافت تایید کرده است، اگر یک دستگاه بلوتوث قدیمی وصل شده به دستگاهتان را دارید ممکن است بعد از نصب این به روز رسانی با مشکل اتصال مواجه شوید. با استناد به مایکروسافت، هدف نشان دادن حفره امنیتی با جلوگیری عمدی از اتصال ویندوز به دستگاه‌های بلوتوث غیر امن است.

تخمین اینکه آیا دستگاه بلوتوثی شما ممکن است تحت تاثیر این به روز رسانی قرار بگیرد کار سختی است. هر چند همانطور که مایکروسافت می‌گوید “هر دستگاهی که از کلید‌های شناخته شده برای رمز نگاری اتصلات استفاده می‌کند ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد.”

اگر شما یه کاربر حرفه‌ای هستید و با رویداد Log آشنا هستید، می‌توانید به سادگی مطمئن شوید که آیا دستگاه شما تحت تاثیر قرار گرفته است یا نه.

مایکروسافت جزئیات تعداد دستگاه‌های که تحت تاثیر به روز رسانی تجمعی ماه ژوئن قرار گرفته‌اند را منتشر نکرده است.  آنچه که شرکت نشان داده راه‌حلی برای از بین بردن این مشکل است. برای رفع مشکل اتصال، شما باید به سازنده دستگاه برای بررسی وجود آپدیت برای آن مراجعه کنید. به روز رسانی را در صورت موجود بودن نصب کنید، در غیر این صورت آن‌ها را از مشکل آگاه سازید.

منبع :

MSPOWERUSER

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,