_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

لانچ تریلر بازیDragon Ball FitghterZ عرضه شد

پس از چند ماه انتظار، بالاخره بازی Dragon Ball FitghterZ چند روز آینده منتشر خواهد شد به همین دلیل شرکت های Arc System Works و Bandai Namco Entertainment دو تریلر جدید از بازی را ارائه داده‌اندكه جلوه‌گر لحظات بی‌نظير و ديوانه‌كننده اين بازی است. اولین تریلر، لانچ تریلر بازی و تریلر بعدی، تریلر معرفی شخصیت جدید بازی به نام Android 21 است.

در حالی لانچ تریلر بازی در زمان بسیار کمی تدوین شده است اما تمام شخصیت های بازی را به خوبی به ما معرفی می‌كند.این تریلر همچنین شامل تحسین هایی است که از بازی شده است. اگر شما عاشق مبارزه های نفسگیر و بی‌نظير بازي Dragon Ball FighterZ هستيد اين تريلر را به هيچ وجه از دست ندهيد.

درضمن، در تريلر معرفي شخصيت Android 21 شما می‌توانيد درک بهتری از این شخصیت داشته باشید. همانطور که اشاره شد، این شخصیت، یکی از شخصیت های انحصاری و جدید بازی است که توسط Akira Toriyama طراحی شده است. براساس گفته های توسعه‌دهندگان، Android 21 ربات انسان نمایی است که نبوغ آن مانند Dr.Gate است و به Android 16 مرتبط است.

جالب ترین چیز در مورد این شخصیت نیروی Tasting Cut Ultimate Attack آن است که با استفاده از آن می‌تواند  نیروی حریف را تخلیه کند و این نیرو آن را به برترین شخصیت های بازی تبدیل می‌كند و همچنين او می‌تواند مبارزات تمام شخصیت های این عنوان را بیاموزد و در موقعیت های مختلف از آن استفاده کند.

شما می توانید دو تریلر جدید و جذاب این بازی را در زیر مشاهده کنید. بازی بی‌نظيرDragon Ball FitghterZ  در تاریخ 26 ژانويه براي كنسول هاي ايكس باكس وان وپلي استيشن 4 و همچنين رايانه هاي شخصي عرضه خواهد شد.

منبع :

DAULSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,