به طور حتم با پروژه NEON و ویژگی های آن به طور کامل آشنا هستید. در همین راستا امروز اپلیکیشن Dropbox بسته به روز رسانی جدیدی دریافت کرد که رابط کاربری آن را تغییر داده و رنگ و بوی تازه ای را به این اپلیکیشن بخشیده است. علاوه بر این در به روز رسانی جدید شاهد اعمال بهبود های فراوانی در اپلیکیشن دراپ باکس هستیم که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم. با ما در وینفون همراه باشید.

در نسخه جدید اپلیکیشن Dropbox شاهد تغییر در رابط کاربری برنامه هستیم به طوری که اپلیکیشن مذکور از ویژگی های پروژه ی نئون بهره مند شده و زبان طراحی آن تا حدود زیادی دچار تغییر و تحول شده است. همان طور که می دانید ردموندی ها در پروژه ی نئون ویژگی به نام Acrylic را به ویندوز ۱۰ اضافه خواهند کرد که شامل پس زمینه مات و محیطی زیبا تر و کاربر پسند تر خواهد بود که نام هایی هم چون Side-Nav Acrylic و In-App Acrylic را با خود به یدک می کشند. علاوه بر تغییرات اشاره شده در نسخه جدید اپلیکیشن دراپ باکس شاهد بهبود های فراوان در عملکرد آن و رفع باگ ها نیز هستیم.

منبع :

MSPU

  • جمعه 1 اردیبهشت 1396 13:18
  • یک نظر
  • علیرضا عنادی
  • اخبار
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید جمعه 1 اردیبهشت 1396

مثل اینکه neon واقعا داره همه گیر میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,