دراپ باکس امروز به‌روزرسانی بزرگی را برای اپلیکشین ویندوز 10 خود منتشر کرد. با این به‌روزرسانی شماره نسخه اپلیکیشن به عدد 5.0 ارتقا یافته و تغییرات زیادی در طراحی اپلیکیشن و رابط کاربری آن ایجاد شده است.امروز اپلیکیشن دراپ باکس ویندوز 10 به‎‌روزرسانی جدیدی را دریافت کرد که به‌موجب آن شماره نسخه اپلیکیشن به عدد 5.0 ارتقا یافته و طراحی آن دستخوش تغییرات زیادی شده است. با این به‌روزرسانی زبان طراحی فلوئنت دیزاین که عملا از به‌روزرسانی رداستون 4 به زبان طراحی جدید ویندوز 10 بدل خواهد شد، وارد اپلیکیشن دراپ باکس شده است، این مسئله نشان می‌دهد که توسعه دهندگان به‌خوبی با تغییرات ویندوز 10 هماهنگ شده اند و مایکروسافت توانسته هماهنگی خوبی با توسعه دهندگان پیدا کند.با این به‌روزرسانی دراپ باکس اکنون سه طرح مختلف برای نمایش فایل های شما وجود خواهد داشت، نمایش گالری، نمایش لیست و نمایش محتوا، که شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید طرح مناسب اپلیکیشن را انتخاب کنید.

دراپ باکس در ادامه عنوان داشته که این به‌روزرسانی قابلیت های متعدد جدیدی را برای نسخه تجاری دراپ باکس فراهم آورده است. شما می‌توانید از لینک پایین صفحه نسبت به دریافت این به‌روزرسانی اقدام کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 4 - 88 مگابایت
  • منتشر کننده : Drop Box Inc
  • نسخه ی تحت ویندوز 10 موبایل: بله
  • نسخه تحت ویندوز 10 کامپیوتر: بله
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

MSPU

1146 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,