در عنوان Dying Light 2 بازیکنان باید همواره نوار استقامت خود را بررسی کنند و از آن و مهارت های خود به صورت هوشمندانه استفاده کنند. همچنین اعلام شده که بازیکنان می‌توانند در این بازی استقامت خود را نیز ارتقاء دهند.

عنوان Dying Light 2 نسبت به نسخه اول خود بهبود ها و پیشرفت های بسیار زیادی را خواهد داشت و یکی از مهمترین این ها یقیقنا داستان این عنوان خواهد بود چرا که داستان این عنوان توسط کریس اولون نوشته شده است و همین روایت داستان می‌توانند خود در پیشرفت موارد مختلف در این عنوان تاثی گذار باشد برای مثال مکانیک نوار استقامت. اگر شما نسخه اول این عنوان را تجربه کرده باشید می‌دانید که نوار استقامیت یکی از مهمترین هسته های گیم پلی این عنوان به شمار می‌آید اما در Dying Light 2 کمی این داستان متفاوت است و در این جا نوار استقامت خود مکانیکی جدا ومستقل به شما می‌آید.

به تازگی وبسایت GamingBolt مصاحبه ای را با طراح ارشد این عنوان یعنی تایمون اسمکتالا داشته‌اند و ایشان اشاره کردند که نوار استقامت در این عنوان قابل ارتقا وافزایش است و نوار استقامت در این عنوان چیزی نخواهد بود که شما در گشت و گذار ها یا حرکات ساده و اکتشافات برای آیتم ها در مناطق بازی بتوانید استفاده کیند بلکه اداره و مدیریت مناسب نوار استقامت و انجام حرکات به موقع و به سرعت در طول تعقیب و گریز های سریع در این عنوان یکی از مواردی است که شما باید همیشه در طول انجام بازی در نظر داشته باشید. اسمکتالا در مورد توضیح داد:

ما درعنوان نخست خود نیز نوار استقامت داشتیم اما از آن به این دقت استفاده نمی‌کردیم.

آقای اسمکتالا ادامه داد:

اما حالا اگر بخواهید به گشت و گذار در شهر بپردازید نباید از استقامت خود استفاده کیند زیرا ما متوجه شده‌ایم که گشت وگذار در شهر در مجموعه Dying Light یک امر حیاتی و اساسی است. اما در مکان هایی مانند مکانی که در مراسم E3 2018 به نمایش در‌ آمد یا در طی مبارزات و تعقیب و گریز های خود باید از استقامت خود به صورت هوشمندانه استفاده کنید پس باید تا جایی که ممکن است از حرکاتی استفاده کنید که منجر به مصرف استقامت زیادی نشود اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که در هر لحظه در طول بازی شما می‌توانید نوار استقامت خود را ارتقا دهید و مقدار آن را افزایش دهید.

در طول مصاحبه‌ای که وبسایت GamingBolt با آقای استمکالا داشتند ایشان به بهبود ها و نکاتی بیشتری در مورد این عنوان اشاره کردند از جمله سلاح‌ های قرون تاریکی که در عنوان Dying Light 2 مورد استفاده قرار خواهد گرفت و ساختار CO-OP وهمکاری این عنوان که به شما در انجام ماموریت ها کمک خواهد کرد و همچنین این ساختار به وسیله روایت داستانی جدید این عنوان حاصل شده است. اما با توجه به داستان شاخه شاخه این بازی برخی از بازی‌بازان نگران انجام انتخاب‌های اشتباه بودند که چندی بعد خبری از این بازی منتشر شد که اعلام می‌داشت در عنوان Dying Light 2 تصمیم اشتباهی وجود ندارد.

همچنین اعلام شده است که عنوان Dying Light 2 ظاهرا چهار برابر نسخه اول این مجموعه خواهد بود و دارای ویژگی جالبی خبه نام Parkour Puzzles خواهد بود که به بازیکنان در گشت و گذار در این عنوان کمک خواهد کرد.

عنوان Dying Light 2 قرار است برای هر سه پلتفرم اصلی یعنی کنسول پلی ‌استیشن ۴، کنسول ایکس ‌باکس وان و پلتفرم رایانه ‌های شخصی منتشر شود اما تا به حال وبسایت Techland هیچ تاریخی را برای انتشار این عنوان منتشر نکرده است. کسانی که علاقه به تماشای تریلر این عنوان دارند می‌توانند با دریافت تریلر منتشر شده این عنوان در طول کنفرانس خبری ایکس باکس در مراسم E3 2018 از دیدن آن لذت ببرن.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , ,