_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عرضه آپدیت جدید Dying Light همه را شگفت زده کرد

در حال حاضر توجه و اشتیاق بسیار زیادی به سمت عنوان بعدی استودیوی Techland که قرار است درست مانند نسخه اول آن یک بازی جهان آزاد زامبی محور به اسم Dying Light 2 باشد، جلب شده است و آن را در مرکز توجه همه مردم قرار داده است. قول‌های بزرگ و جاه طلبانه‌ای در ساخت این بازی داده شده است که جزئیات آن را در ادامه در اختیار شما قرار خواهم داد. با وینفون همراه باشید. از داستان سرایی و روایت شاخه‌ای گرفته تا موتور گرافیکی آپدیت شده آن که تکنولوژی تاثیر گذاری را به معرض نمایش قرار خواهد داد و یا حتی تعداد محتوای بسیار زیاد این بازی که هر یک از آن‌ها خودش به اندازه یک بازی مستقل ارزش دارند، همه و همه از قول‌هایی است که سازنده این بازی به بازی‌بازان داده است.

به هر حال با معرفی و در دست ساخت قرار گرفتن نسخه جدید این سری، همه ما تصور می‌کردیم آن‌ها دیگر از نسخه اولیه سری Dying Light که در سال ۲۰۱۵ عرضه شده بود، عبور کرده‌اند و تمام تمرکز خود را روی ساخت دنباله این بازی قرار داده‌اند اما انگار اوضاع شکل دیگری به خود گرفته که جای تعجب بسیاری دارد. نسخه‌های کنسولی نسخه اول بازی Dying Light آپدیت جدیدی دریافت کرده‌اند که کاملا بی خبر و به صورت غیر منتظره ناگهان به انتشار رسیده است.

Dying Light با داشتن نقدها و نمرات قابل قبول و مناسبی به عرضه رسید و در نهایت کار خود را نیز با فروش بسیار خوبی به پایان رساند. همچنین این بازی آپدیت‌های متعدد و زیادی نیز دریافت کرد که با آپدیت‌هایی که به بهبود بسیار زیاد جلوه‌های بصری این بازی نیز کمک کرده بودند، همراه شد. که امروز نسخه‌های نسل هشتمی کنسول‌های سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان یک آپدیت غیر منتظره جدید دریافت کردند. هیچ اطلاع قبلی از وجود این آپدیت پیش از این وجود نداشت و تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی نیز هیچ اطلاعی از این بابت نداده بود که قرار است آپدیت جدیدی برای این بازی در راه باشد به طوری که حتی نوت پچ‌ها و لیست تغییرات این آپدیت‌ هم اعلام نشده‌اند به همین علت نیز این که چه چیزی در این آپدیت وجود دارد، نامعلوم و نامشخص است. یک ‌آپدیت درونی جدید برای نسخه رایانه شخصی این بازی نیز در تاریخ ۲۱ می یعنی همین چند روی پیش به عرضه رسیده بود که یک سری بهبود درونی در رابطه با آیکون‌های زبان کره‌ای و چینی به این بازی اضافه کرده بود و به جز آن روی بهبود یک سری از باگ‌ها و همینطور بهبودهایی برای ثابت و استوار کردن وضعیت بازی نیز تمرکز شده بود. ممکن است که آپدیت جدیدی که به نسخه کنسولی این بازی اضافه شده هم کار همان را انجام دهد اما این موضوع در حال حاضر هنوز کاملا مشخص نشده است.

Dying Light در حال حاضر برای هر سه پلتفرم اصلی بازار شامل پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و نسخه دوم این بازی به اسم Dying Light 2 نیز قرار است در تاریخ نامعلومی از سال جاری برای همین پلتفرم‌ها به عرضه برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,