بازی Forza Horizon 4 برای انتشار برای تمامی کنسول‌های از پیش اعلام شده در 2 اکتبر تنظیم شده‌است. مایکروسافت امروز با انتشار تریلری رسمی از زمان انتشار این بازی راه‌اندازی این بازی را جشن گرفت. و درحالی که ما پیش از این از راهنمایی‌هایی زیادی در مورد چگونگی آغاز این بازی مطلع شده‌بودیم، انتشار این تریلر برخی دیگر از اطلاعات و جزئیات مربوط به این بازی را برای ما قبل از انتشار این بازی در هفته‌ی جاری روشن می‌کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

از ویژگی‌های برجسته‌ی این تریلر اشاره‌ی آن به فصل‌های پویا و دینامیکی Forza Horizon 4 است. در حالی که شما در فستیوال latest Horizon در اطراف بریتانیا رقابت می‌کنید، فصول تغییر خواهند کرد و موانع و چالش‌های جدیدی مانند برف، باران و یغ و غیره را تجربه می‌کنید. یا اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید از یک مسابقه‌ی زیبا در یک روز عالی بهاری لذت ببرید.

همانند سری‌های گذشته‌ی خود بازی Forza Horizon 4 دارای یک دنیای کاملاً باز و بزرگ برای رقابت در اطراف آن است. همچنین دارای یک لیست بسیار متنوع دارای 450 ماشین مختلف به همراه تعداد بسیار زیادی از چالش‌ها و ماموریت‌ها است. بازی Forza Horizon 4 در تاریخ 2 اکتبر منتشر می شود اگرچه خریداران نسخه‌ی نهایی این بازی باید تا تاریخ 28 سپتامبر منتظر باشند.  شما می‌توانید این بازی رابا قیمت 59.99 دلار از فروشگاه مایکروسافت خریداری کنید ویا اگر سرویس گیم‌پس ایکس باکس دارید می‌توانید با پرداخت 9.99 دلار برای هر ماه این بازی را انجام دهید و از آن لذت ببرید. برای اطلاع بیشتر از سرویس گیم‌پس اینجا کلیک کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,