۸۳۳۰f5f5f7b174fd7adaccbefe3f8c17

یکی از عناوین فانتزی و مورد انتظار در کنفرانس E3 مایکروسافت، بازی ReCore بود. در کنفرانس سال گذشته نیز، تریلری از این عنوان به نمایش در آمد و تا امسال آماده عرضه شد و امروز، مایکروسافت اعلام کرد که این عنوان گلد شده است و تریلر دیگری از این عنوان به نمایش گذاشت و تاریخ عرضه آن را هم برای علاقه مندان به خرید این بازی هیجان انگیز مشخص کرد.

این بازی، یک عنوان تخیلی در سبک اول شخص می باشد و هم رده بازی هایی چون فال اوت قرار می گیرد و دارای سبک منحصر به فرد و فانتزی می باشد. در این بازی، شما وظیفه هدایت یک انسان و دستیار آن که یک رباط به شکل سگ می باشد را بر عهده دارید تا با پیش رفتن در محیط بازی و پشت سر گذاشتن موانع دشوار، با لشکری از رباط ها و انسان ها مبارزه کنید و به هدف خود دست پیدا کنید.

recore2

تریلر این بازی، بسیار جالب و دلنشین است و در آن، به جزییات و گرافیک بازی بسیار توجه شده است و همچنین، نورپردازی این بازی و نحوه رفتار کاراکتر های آن، در جای خود جای تحسین دارد و مشخص است که این بازی حاصل ماه ها تلاش توسعه دهندگان آن می باشد و انتظار می رود که در لیست برترین بازی های کنفرانس E3 امسال قرار بگیرد. به زودی، ویدیو را آپلود می کنیم و در پست جدیدی برای شما علاقه مندان به این بازی قرار می دهیم.

این بازی، در سیزدهم سپتامبر سال جاری برای کنسول اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد.

|شما می توانید کنفرانس E3 2016 را به صورت وبلاگ نویسی زنده از این لینک دنبال کنید. همچنین برای مشاهده ی تصویری زنده کنفرانس از این لینک استفاده کنید|

|برای مطالعه ی اخبار بیشتر در رابطه با کنفرانس E3 2016 از این لینک استفاده کنید|

منبع :

WINDOWS CENTRAL

194 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,