ea-access-vault-screen

اخیرا کمپانی الکترونیک‌آرتز، ۶ عنوان خاطره‌انگیز استودیو PopCap را از طریق قابلیت Backward Compatibility به دستگاه اکس‌باکس وان آورده است. حال مشترکان این سرویس می‌توانند تا به تجربه‌ی ۳۱ عنوان از ساخته‌های این کمپانی بپردازند؛ بدون اینکه مبلغی برای هر بازی پرداخت کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه، با وینفون همراه باشید.

بازی‌های که به این سرویس اضافه شده‌اند شامل، Heavy Weapon, Bejeweled 2, Bejeweled 3, Feeding Frenzy, Feeding Frenzy 2 و Zuma هستند. با اضافه‌شدن این بازی‌ها، تعداد عناوین الکترونیک‌آرتز در این سرویس به ۳۱ عدد رسید که شما تنها با پرداخت ماهانه ۴.۹۹ دلار و یا ۲۹.۹۹ دلار بابت هرسال، قادر به تجربه‌ی رایگان آن‌ها خواهید بود که مطمئنا برای دارندگان اکس‌باکس وان، بسیار وسوسه‌کننده هست.

البته الکترونیک‌آرتز در مطلبی که در بلاگ خود قرار داده، بیان کرده است که در آینده عناوین بیش‌تری به این لیست اضافه خواهد شد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بازی‌های UFC 2 ،Mirror’s Edge Catalyst و Star Wars : Battlefront اشاره نمود که تا اواخر سال ۲۰۱۶، به این سرویس اضافه خواهد شد. همچنین اگر مشترک این سرویس هستید و Battlefield 1 را پیش‌خرید کرده‌اید، می‌توانید این عنوان را ۱۰ ساعت زودتر از دیگران، این عنوان را بازی کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

364 پست
كيان زرعكانی
دبیر بخش اکس‌باکس در وب‌سایت وینفون
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام