شرکت الکترونیک آرتز اطلاعاتی در مورد عناوین جدید در راه سرویس‌های EA Access و Origin Access برای هر دو پلتفرم اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر کرده است که چند عنوان بزرگ و هیجان انگیز در بین آنها دیده می‌شود. در ادامه این خبر با وینفون همراه باشید.اعضای سرویس EA Access سراسر جهان می‌توانند از امروز می‌توانند به مجموعه کامل DLC های سری Star Wars Battlefront به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. این بازی از قبل به صورت رایگان روی سرویس Access قابل دسترسی بوده است، اما اکنون کاربران اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌توانند تجربه کامل این بازی را داشته باشند.
در روزهای آتی بین این ماه و ماه سپتامبر نیز بازی‌های Battlefield 1 و Titanfall 2 (دو عنوان بزرگ ارائه شده در پاییز گذشته) به سرویس‌های EA Access و EA Origins اضافه خواهند شد. کاربران سرویس Origins همچنین می‌توانند بازی‌های The Sims 4: Digital Deluxe Edition, Oxenfree و Rebel Galaxy را نیز تجربه کنند.
هرچند تاریخ دقیق ارائه این عناوین هنوز اعلام نشده است اما از آنجایی که زمان در دسترس بودن بازی‌های این سرویس‌ها دائمی است، کاربران زمان زیادی را برای تجربه آنها به محض معرفیشان خواهند داشت.

در زمینه نسخه‌های رایگان نیز، FIFA 18, Madden NFL 18, NHL 18 و NBA Live 18 به صورت پیش‌عرضه و در قالب نسخه محدود زمانی در سرویس‌های EA قابل دسترسی خواهند بود. تاریخ عرضه این عناوین اعلام نشده است اما به احتمال زیاد در همین هفته و زودتر از تاریخ انتشار رسمی‌شان خواهد بود.

EA Access و EA Origin سرویس‌های اشتراکی مبتنی بر پلتفرم‌های اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی هستند که فهرستی از بازی‌ها را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌دهند. همچنین نسخه‌های محدود زمانی پیش عرضه برای عناوین منتشر شده از جانب EA و یک تخفیف ۱۰ درصدی در صورت خرید نسخه دیجیتال بازی‌ها را برای شما به ارمغان می‌آورند.

قیمت هرکدام از این سرویس‌ها ۵ دلار در ماه یا ۳۰ دلار در سال است.

در انتها ویدیویی از بازی‌های جدید در راه این سرویس‌ها را برای شما عزیزان تدارک دیده ام. نظر شما در مورد این سرویس‌های EA و بازی‌های جدید در حال اضافه شدن به آن چیست؟

منبع :

GAMESPOT

51 پست
سیّد محمّد نصری
Sickmind_01 is here, English Translation graduate and one hell of a Microsoft lover
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,