_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Anthem پروژه ای ۱۰ ساله برای EA خواهد بود

یکی از شاهکارهای نمایشگاه E3 امسال، محصول استودیو Bioware و شرکت EA بازی نقش آفرینی Anthem بود که ابتدا در کنفرانس شرکت EA به نمایش گذاشته شده و روز بعد در کنفرانس مایکروسافت بازی بر روی اکس باکس وان اکس به اجرا گذاشته شده.

اگر از طرفداران اکس باکس باشید مطمئنا کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 را مشاهده کرده اید، یکی از بهترین عناوینی که در کنفرانس این شرکت به نمایش گذاشته شد Anthem بازی خوش ساخت شرکت EA بود.

Anthem بازی نقش آفرینی جهان بازی است که به واسطه پشتیبانی از حالت چند نفره، می توانید ماموریت های بازی را به همراه دوستان خود انجام دهید. گیم پلی عالی بازی را به کیفیت ۴K اکس باکس وان اکس اضافه کنید، نتیجه به حدی دلچسب بود که ما و دیگر تماشاچیان کنفرانس مایکروسافت را حسابی به وجد آورد.

این بازی نقش آفرینی البته تنها تماشاچیان را به وجد نیاورد، چرا که ناشر بازی یعنی الکترونیک آرتز نیز کاملا تحت تاثیر قرار گرفت، کما اینکه Patrick Soderlund مدیر اجرایی این شرکت عنوان داشته که از حالا باید منتظر سری های آتی این بازی باشیم:

Anthem یک بازی اجتماعی است که در طی آن شما و دوستانتان می توانید با هم ماموریت های بازی را انجام داده و به گشت و گذار در دنیای بازی بپردازید. ما در حدود چهار سال برای ساخت این بازی کار مداوم انجام داده ایم، و عرضه این بازی در سال آتی در حقیقت شروع سفری ده ساله برای ما خواهد بود.

در نهایت باید یادآوری کنیم که این بازی در پاییز سال ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد، آیا شما هم انتظار عرضه این بازی را می کشید؟

 

 

منبع :

MSPU

1310 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MAHDY
پاسخ دهید پنجشنبه 1 تیر 1396

این بازی خیلی چشم منو گرفت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,