maxresdefault

اولین نسخه از بازی تایتانفال در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی الکترونیک آرتز برای پلتفرم‌های اکس باکس وان، اکس باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی عرضه شد، از آن زمان به بعد به دلیل استقبال خوب کاربران از این بازی، انتظار برای نسخه دوم آن بیشتر شد، در همین راستا خبرهای مختلفی در رابطه با زمان عرضه نسخه دوم این بازی یعنی Titanfall 2 منتشر شد. 

Titanfall_1

حال EA تایید کرده است که کاربران در پروسه زمانی بین ماه های اکتبر و دسامبر ۲۰۱۶ انتظار نسخه دوم این بازی را داشته باشند، البته وبسایت ویدیوگیمر پیش از این هم گفته بود که صفحه مربوط به این بازی در وبسایت GAME ایجاد شده است و تاریخ عرضه آن را ۲۰۱۶ در نظر گرفته بود. کمپانی EA در اواخر ماه فروردین از این بازی به صورت رسمی رونمایی کرد و برای آن تریلری را منتشر کرد که به شما پیشنهاد می کنم آن را تماشا کنید.

در خبرهای منتشر شده به احتمال زیاد در کنفرانس E3  الکترونیک آرتز به طور کامل از این بازی رونمایی و تاریخ دقیق تر آن مشخص خواهد شد، در گزارش ها آمده است که بخش تک نفری این نسخه به مراتب از نسخه اولیه آن بهتر شده است و همچنین الکترونیک آرتز تایید کرده است که این نسخه برای پلی استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1021 پست
حمیدرضا عبدی
سردبیر وبسایت - اینستا : hara1368 ارتباط : hamidrezaabdi@winphone.ir
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Aria
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395

سلام دوستان لومیا ۸۳۰ مشکی نارنجی خودم رو میخوام بفروشم تمیزه به ایمیلم پیام بدید یا تعویض با پایین رده و سر میگیرم
Aria.niknam69@outlook.com

Aria
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395

!!!!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,