به تازگی شرکت الکترونیک آرتس (EA)، سازنده عناوین Command & Conquer و Red Alert اطلاعات و جزئیات جدیدی را در مورد عنوان بازسازی شده Command & Conquer منتشر کرده است.

تقریبا یک ماه پیش اخباری منتشر شد که بیانگر این بود که شرکت الکترونیک آرتس در حال تصمیم گیری برای ساخت نسخه‌ بازسازی شده‌ مجموعه عناوین Command & Conquer  خود است تا بیست و پنچمین سالگرد تاسیس این شرکت را جشن بگیرد. در حال حاضر این نسخه‌ها به طور رسمی در مسیر تولید قرار گرفتند که تیم توسعه در این پروژه ایفای نقش می‌کند.

هر دو عنوان Command & Conquer و Command & Conquer Red alert توسط  شرکت پتروگلیف گیمز (Petroglyph Games) بازسازی خواهند شد. اینطور به نظر می‌رسد که اعضای اصلی تیم قبلی نیز برای کار کردن روی این پروژه‌ جدید اضافه خواهند شد تا تجربه های قبلی خود را نیز برای بهبود این عنوان بکار ببرند.

علاوه بر این، به تازگی شرکت الکترونیک آرتس اضافه شدن آقای فرانک کلپکی (Frank Klepacki) به این پروژه را نیز خبر داده است. کلپکی یک طراح صوتی در شرکت پتروگلیف است که ساخت موسیقی‌های نمادین زیادی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

در حال حاضر اطلاعی از زمان عرضه این نسخه‌ های بازسازی شده موجود نیست اما طبق بیست و پنجمین سالگرد این استودیو می‌توان انتظار داشت که این دو نسخه در سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهند شد.
هنوز توسعه عناوین بازسازی شده شروع نشده است و شما می‌‌توانید با گذاشتن نظرات خود در سایت Reddit یا کانال های مختلف اجتماعی شرکت الکترونیک آرتس به توسعه هرچه بهتر این عنوان کمک کنید.

به طور قطع دو شرکت الکترونیک آرتس و پتروگلیف در مورد نسخه‌ های بازسازی شده در ماه‌ های پیش‌رو، چیز‌های زیادی برای گفتن دارند. در ضمن شما می‌توانید عنوان Command & Conquer Rivals که نسخه‌ای جدید برای گوشی ‌های موبایل از مجموعه عناوین Command & Conquer است را در ماه‌ آینده در گوشی ‌های خود تجربه کنید.

آیا تابحال عناوین مجموعه Command & Conquer را تجربه کرده‌اید؟ آیا علاقه‌ای به تجربه نسخه بازسازی شده این مجموعه دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

منبع :

EA

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
AE
پاسخ دهید یکشنبه 27 آبان 1397

سلام
بهترین خبری بود که از سایت شما خوندم

hossein
پاسخ دهید چهارشنبه 30 آبان 1397

سلام اینا اگه میخواستن خیلی به طرفدار های جنرال اهمیت بدن،جنرال ۲رو کامل میکردن مارو تو خماری نمی گذاشتن ،الان خیلی وقته قرار دیگه از این عنوان قطع امید کردم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,