پیش تر به اطلاع شما رساندیم که به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ کامپیوتر از روز ۱۱ آوریل یا ۲۲ فروردین ماه در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. حال در خبری که از سوی John Cable رییس بخش مدیریت برنامه ریزی سرویس های ویندوز منتشر شده جزییاتی از نحوه ارایه این به روز رسانی مشخص شده است.

بر طبق اظهارات John Cable ارایه این به روز رسانی درست مانند به روز رسانی سالگرد در چندین فاز انجام خواهد شد تا ترافیک کمتری در سرورهای مایکروسافت ایجاد گردد. زمان شروع رسمی انتشار این به روز رسانی مطابق اعلام قبلی این شرکت از ۱۱ آوریل خواهد بود، اما کاربران مشتاق می توانند از طریق ابزار Update Assistant  از روز پنجم ماه آوریل یعنی ۱۶ فروردین ماه این به روز رسانی را دریافت کنند.

بر طبق صحبت های John Cable مایکروسافت در نظر دارد تا در ابتدا این به روز رسانی را برای دستگاه ها جدیدتر که با همکاری این شرکت و شرکا سخت افزاری آن مورد آزمایش قرار گرفته اند منتشر ساخته و در ادامه بر اساس بازخوردهای دریافتی به روز رسانی را برای دیگر دستگاه ها عرضه کند. لذا امکان دریافت سریع تر این به روز رسانی از طریق Update Assistant می تواند باعث دلگرمی کاربران مشتاق باشد.

در صورت انتشار هرگونه اخبار تکمیلی در مورد این به روز رسانی مطابق روال همیشگی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حمزه
پاسخ دهید جمعه 11 فروردین 1396

Note This tool does not support Enterprise and Education editions.

مازيار
پاسخ دهید جمعه 11 فروردین 1396

دوستان کوشیهایی که تحت اپراتور هستن مثلاً MTN، زمان آپدیتها رو خود مایکروسافت تعیین میکنه یا اپراتورها؟

  امیر زمانی
  پاسخ دهید جمعه 11 فروردین 1396

  معمولا اپراتور ها آپدیت رو منتشر میکنن برای کاربراهای این گوشی ها

   مازيار
   پاسخ دهید شنبه 12 فروردین 1396

   ممنون آقای زمانی

sab2020
پاسخ دهید جمعه 11 فروردین 1396

اکشن سنتر تغییر کرده ؟

رضا
پاسخ دهید جمعه 11 فروردین 1396

این نسخه ی اصلیه یا هنوز ازمایشیه؟

  مازيار
  پاسخ دهید شنبه 12 فروردین 1396

  آزمایشی کریترز هست، ممکنه باز هم مشکلاتی داشته باشه، هدف از این کار آزمایش کردن کریترز قبل از ارائه رسمی هست، پیشنهاد میکنم نصب نکنید.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,