_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

احتمالا بازی Anthem در سال 2019 عرضه شود

در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر تاخیر در زمان عرضه آخرین بازی شکرت EA، یعنی بازی Anthem را دریافت کرده‌ايم.

استودیو بایووراین اواخر به دلیل دو بازی ناموفق و فاجعه بار خود یعنی Mass Effect Andromeda و Star Wars Battlefront II حت فشار بوده است.

Mass Effect Andromeda به دلیل مشکلات در گیم‌پلی و داستان سرایی آن، به صورت نصف و نیمه عرضه شد. Mass Effect به دلایل مختلفی از جمله توانایی تاثیر گذاری در روند بازی، محیط های علمی و تخیلی بسیارجذاب و داستان های جذابش به یکی از مجموعه بازی های معروف و برتر دنیا تبدیلی شده بود. بازی Mass Effect Andromeda  در حالی که دارای مکانیزم های بسیار جذابی است اما داستان بازی جذابیت خاصی ندارد و در مقایسه با نسخه های قبل به عنوان یک شکست تلقی می‌شود. استودیو سازنده آن نیز به طور ناگهانی بسته و به کار خود پایان داد و کارکنان در استودیو های مختلف شرکت EA پخش شدند.

و البته شرکت EA با موجی از اعتراضات در مورد بازی Star Wars Battlefront II نیز روبرو شد، این اعتراضات به دلیل گرفته شدن وغارت شدن دارایی های بازیکنان و نگه داری آنان در درون صندوقچه هایی که آنها باعث می‌شدند تا بازیکنان ثروتمند در رقابت هاي مولتی‌پلیقدرتمندتر شوند، بود كه البته واكنش شديدی از سوی بازیکنان باعث ازبین رفتن آنها شد ولی بازیکنان دیگر به سمت آن عنوان جذب نشدند و این امر باعت شد تا عنوان Anthem به آخرین امید این شرکت بزرگ تبدیل شود.

پس از رفتارهای گذشته شرکت EA، یقینا بازی Anthem تمام طرفداران خود را از دست داده است.EA  درسال 2017 اصلا خوب عمل نکرده است و برای باز جمع‌آوری دوباره طرفداران خود بایستی در انتشار این عنوان تمام دقت را بکار بیندازد و بازی بی نقصی را به دست طرفداران خود بدهد ولی اگر این اتفاق نیافتد امکان دارد تا استودیو بایوور نیز سرنوشتی مانند استودیو ویسرال داشته باشد.

البته این منبع نزدیک به استودیو بایوور، اعلام کرده که الکترونیک آرتز به این استودیو اجازه نخواهد داد که بازی را خیلی دیر منتشر کنند و Anthem نهایتا باید تا پایان سه ماهه نخست سال ۲۰۱۹ منتشر شده باشد. بدین ترتیب احتمالا نهایتا تا فروردین ۹۸ شاهد انتشار بازی Anthem خواهیم بود. البته تمام این موارد گزارش منتشر‌شده توسط یک منبع نزدیک به استودیو بایوور هستند و تا زمان اعلام رسمی از طرف EA یا بایوور، در حد یک شایعه باقی می‌مانند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,