ebay_lead

مدتیست که خبر هایی در مورد حذف برخی از اپلیکیشین های معروف از استور ویندوز فون شنیده می شود و البته در این میان شاهده بوده ایم که برخی از آن ها پس از مدت کوتاهی با اپلیکیشن جدید خود برای ویندوز ۱۰ به این پلتفرم بازگشته اند. اکنون خبر می رسد که کمپانی eBay به زودی اپلیکیشن رسمی خود برای ویندوز فون را بازنشسته و غیر فعال خواهد کرد، ولی هنوز اطلاعاتی از برنامه های آتی این شرکت در دست نیست. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اپلیکیشن رسمی این شرکت در سیستم عامل ویندوز فون، در حال حاضر از کاربران درخواست می کند که به جای این اپلیکیشن، از وب سایت موبایل این شرکت استفاده کنند، که واقعا موضوع جالب و خوشایندی نیست. همان طور که گفته شد، eBay تنها شرکتی نیست که اقدام به این کار کرده است – برای مثال پیش از این Amazon و PayPal نیز اپلیکیشن های ویندوز فون خود را بازنشست کرده اند و از کاربران درخواست کردند که از وب سایت این شرکت ها استفاده کنند. هر چند، آمازون پس از گذشت مدت کوتاهی از حذف اپلیکیشن خود، یک اپلیکیشن جدید برای ویندوز ۱۰ را در استور ویندوز منتشر کرد.

در حال حاضر در بخش توضیحات اپلیکیشن eBay در استور، مطلب زیر جایگزین توضیحات آن شده است:

از تاریخ ۳۰ سپتامبر، اپلیکیشن eBay برای ویندوز دیگر در دسترس نخواهد بود. شما هنوز هم می توانید با مراجعه به ما در www.ebay.com از طریق مرورگر خود، از eBay خرید کنید.

هنوز مشخص نیست که آیا eBay قصد دارد که در آینده ای نزدیک اپلیکیشن یونیورسال خود را برای دستگاه های ویندوز ۱۰ عرضه کند یا خیر؛ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

نظر شما چیست؟ آیا به زودی شاهد انتشار نسخه ی یونیورسال اپلیکیشن eBay در استور ویندوز ۱۰ خواهیم بود؟

منبع :

MSPOWERUSER

1995 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mramir
پاسخ دهید شنبه 9 مهر 1395

اینم یونیورسال میاد بی شک بهترین کار همینه براشون مجبورن به اومدن به بیان ویندوز ۱۰ یونیورسال محکومند به اینکار مایکروسافت با قضیه هسته و یکپارچگی و یونیورسال کاری کرده میان سمت مایکرو. همینطور که اگه تو همین یکماه اخیر ببنید کلی برنامه اومده و روزانه اضافه میشه

Reza Mahdavian
پاسخ دهید شنبه 9 مهر 1395

معلومه میان
مجبورن
اصلاً به موبایل کاری ندارم.
مگه میشه ویندوز ۱۰ و استور یکپارچه ویندوز رو بیخیال شد؟
کامپیوتر، ایکس باکس، هالولنز و موبایل.

علی
پاسخ دهید شنبه 9 مهر 1395

من ۳ هفته است گلکسی ۷ اج گرفتم و البته هنوز لومیا ۹۵۰ اکس ال ام را هم دارم. موبایل اصلی ام الان شده گلکسی ولی واقعا اگر فقط به سیستم عامل نگاه کنیم ویندوز خیلی خیلی بهتر از اندروید است. اندروید کلا خیلی شلخطه است. مصرف باطری با حساب این نکته که من تقریبا یکسری اپ مشابه دارم تقریبا ۳۰ درصد بیشتر است. کلا امیدوارم مایکروسافت با سرفیس فون بیاد جلو و بترکونه … اندروید واقعا خیلی شلخطه پلخطه است.

    morteza_mgss
    پاسخ دهید شنبه 9 مهر 1395

    کاش ما هم از این پولا داشتیم😑

masoud
پاسخ دهید یکشنبه 10 مهر 1395

آقا خدایی ابن ویندوز مجبورین طرفداری الکی کنین؟من دوهفتس دوباره برگشتم سمت ویندوز به مرگم راضی شدم،امکانات در برابر اندروید عین امکانات پرایذ در برابر بوگاتی ویرونه،من ک میفورشم و برمیگردم اندروید،شمام باابن سیستم عاملی ک برای خودتون بهشت دزستش کزدین کیف کنین،یاحق

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,