استفاده از افزونه‌های مترجم شخص ثالث را به فراموشی بسپارید، مایکروسافت در حال کار بر روی تجمیع مترجم بومی خود با اج مبتنی بر کرومیوم است. این ویژگی در حال حاضر در گوگل کروم موجود می‌باشد، بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که مایکروسافت آن را به اج اضافه کند.

بر طبق گفتگوهای انجمن مایکروسافت، به زودی این شرکت مترجم بومی خود را به اج اضافه خواهد کرد. این اخبار توسط یکی از کارمندان مایکروسافت در Techcommunity تایید شده است.

لازم نیست هیچ کار اضافه‌ایی برای دریافت این مترجم انجام دهید. راه‌اندازی ویژگی مترجم در حال توسعه می‌باشد و در انتهای ماه جاری میلادی تمام کاربران Canary بایستی آن را دریافت کرده باشند.

– Amitkun

اگر شما تمایل دارید چگونگی کارکرد این ویژگی را بررسی کنید، می‌توانید به Reddit (از طریق Techdows) سری بزنید، جایی که اسکرین شاتی از این ویژگی توسط شخصی به اشتراک گذاشته شده است. در حال حاضر این ویژگی محدود به بیلدهای اینسایدر است اما انتظار می‌رود برای کاربران Canary در پایان ماه جاری میلادی منتشر شود.

مایکروسافت سه کانال انتشار برای اج مبتنی بر کرومیوم در نظر گرفته است. سه کانال به نام‌های کانال Canary برای به‌روزرسانی‌های روزانه، کانال Dev  برای به‌روزرسانی‌های هفتگی و کانال Beta برای یک به‌روزرسانی در هر شش هفته منظور شده است. اگر علاقمند هستید، به اینسایدرهای اج ملحق شوید و این مرورگر جدید را تست کنید به سایت Microsoft Edge Insider  مراجعه کرده و بیلد انتخابی خود را دانلود کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,