مایکروسافت، Edge را برای اندروید 6 هفته پیش راه اندازی کرد و این برنامه دیروز از حالت بتا خصوصی خارج شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به نظر می رسد که این برنامه علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده، زیرا در طول چند هفته 500 هزار بار در پلی استور گوگل دانلود شده است. البته این برنامه هنوز به بهبود های زیادی به خصوص برای گوشی های پایین رده نیاز دارد. اگر مایکروسافت بتواند کاری کند که اج از کروم، مقدار رم کمتری مصرف کند، قطعا دانلود های آن در پلی استور چند برابر می شود.

البته این در مقابل چشم انداز 100 میلیون دانلود در اندروید خیلی فاصله دارد، ولی قطعا در مدت خیلی کوتاهی می تواند به این هدف دست یابد. مایکروسافت وعده است که مرورگر را به ویژگی های خوبی مجهز کند و همچنین بهبود های زیادی را نیز برای آن به ارمغان آورد.

شما می توانید مایکروسافت اج را برای اندروید از طریق این لینک دریافت کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPU

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی
پاسخ دهید شنبه 11 آذر 1396

بابا من نمیفهمم یارو آیفون داشته داره مگر مرض داره بیاد از این مرورگر اچ استفاده کنه ؟؟؟
مرورگر سافاری خیلی بهتر از این عمل میکنه

    پروفسور زووم
    پاسخ دهید یکشنبه 12 آذر 1396

    اصلا موافق نیستم سالاری اصلا خوب نیست من خودم ترجیح میدم توی ای او اس از کروم استفاده کنم. زبانم اینو نصب میکنم ببینم چطوره. توی دسکتاپ از اج راضی ام،

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,