اهمیت مایکروسافت اج، مرورگر مدرن و توانای مایکروسافت بر کسی پوشیده نیست. امسال هم مانند سال گذشته، نشست سالانه Edge Web Summit برگزار خواهد شد. نشستی که در طی آن برنامه های این شرکت برای مایکروسافت اج و ویژگی های آینده آن مشخص خواهد شد.

مایکروسافت به صورت سالانه نشستی با نام Edge Web Summit را در شهر سان فرانسیسکو برگزار می کند. امسال محل برگزاری این نشست مانند کنفرانس بیلد ۲۰۱۷، از شهر سان فرانسیسکو به سیاتل تغییر می یابد. در این کنفرانس، مایکروسافت معمولا فعالیت ها و برنامه هایی را که برای مایکروسافت اج در نظر دارد و همین طور مواردی که در فضای وب به ویندوز ۱۰ افزوده خواهند شد، مشخص و اعلام می کند.

امسال مایکروسافت در نظر دارد تا در مورد تغییرات مهمی نظیر پشتیبانی از Service Worker API، اعتبار سنجی و امنیت وب و مواردی دیگری که همراه با به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ از راه می رسند، صحبت کند. از سوی دیگر در طی این نشست، مایکروسافت به توسعه دهندگان این فرصت را خواهد داد تا WebVR، فرآیند توسعه اپلیکیشن های تحت وب، و دیگر فناوری های هیجان انگیز مرتبط با وب را بررسی و امتحان کنند.

ثبت نام این نشست از ماه آینده و در این صفحه انجام خواهد شد. در نهایت باید اشاره کنیم که این نشست در تاریخ ۱۳ سپتامبر برگزار خواهد شد.

منبع :

MSPU

1190 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرزام
پاسخ دهید جمعه 2 تیر 1396

چرا در ویندوز موبایل اپلیکیشنی مثل تلگرام اون سرعت دانلود فایل ها مثل سایر سیستم عامل ها رو نداره؟اشکال کار از کجاست؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,