edge-future-1040x580

مایکروسافت اج مرورگر جدید مایکروسافت توانست در زمان کوتاهی پس از عرضه به یکی از رقیبان جدی مرورگر گوگل یعنی کروم تبدیل شود. طبق گزارشات رسمی مایکروسافت، در آپدیت سالیانه ویندوز ۱۰ که قرار است تابستان امسال عرضه شود، بهبود های زیادی در این مرورگر صورت خواهد گرفت. یکی از این بهبود ها مربوط به کاربران تجاری می شود. برای اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت اج برای افزایش بهره وری و امنیت و همچنین بارگذاری سریعتر، بهتر و دقیق تر صفحات وب ساخته شده است. مایکروسافت اج به عنوان مرورگر پیشفرض ویندوز ۱۰، بهترین مکمل برای اکثر کاربران است. ما متوجه شدیم که عده ای از مشتریان تجاری ما، برنامه های کسب و کار خود را با تکنولوژی های وب قدیمی تولید می کنند که نیازمند اینترنت اکسپلورر ۱۱ است. سال قبل توانایی استفاده از “حالت تجاری مرورگر اج” برای باز کردن سایت ها در اینترنت اکسپلورر ۱۱ را منتشر کردیم. امروز تعدادی از بهبود های مرورگر اج در آپدیت سالانه ویندوز ۱۰ که موجب کارکرد بیش از پیش مرورگر اج با اینترنت اکسپلورر ۱۱ می شود را معرفی خواهیم کرد.

ارتقا تجربه باز کردن صفحات وب در IE11

با استفاده از لیست سایت های تجاری می توانید مایکروسافت اج را مجاب به باز کردن صفحات لیست شده در اینترنت اکسپلورر ۱۱ کنید. برای آن دسته سایت ها، مرورگر اج یک صفحه میانی با عنوان “این سایت نیازمند اینترنت اکسپلورر ۱۱ است” را نمایش می دهد و بصورت خودکار IE11 را باز می کند. اما طبق بازخوردهایی که از مشتریان دریافت کردیم، این صفحه اندکی برایشان گیج کننده است. باید بگوییم که ما پیغام شما را شنیده و در آپدیت سالیانه ویندوز ۱۰ که در تابستان منتشر می شود، این صفحه میانی را حذف کرده و مرورگر IE11 بطور مستقیم بر روی مایکروسافت اج باز می شود (همانند تصویر زیر). این کار به کاربران شما اجازه می دهد تا وظایف خود را بسیار سریع تر به فرجام برسانند.

IE11-with-edge

ما متوجه شدیم که مشتریان علاقه مند به اضافه کردن صفحه ای برای آموزش دلیل باز شدن سایت ها در IE11 بطور خودکار، هستند. ما گزینه ای با عنوان “Show message when opening sites in Internet Explorer using Enterprise Mode” (به معنی: پیغامی را در زمان باز کردن خودکار سایت ها در IE11 درحالت Enterprise Mode نمایش بده) را برای کاربرانی که تجربه قبلی را می پسندند، را در بخش group policy مایکروسافت اج اضافه کرده ایم.

همان تجربه کاربری در زمان استفاده از Enterprise Mode در IE11 برای باز کردن مرورگر اج و بستن خودکار صفحه میانی نامبرده به بصورت پیشفرض وجود دارد. شما می توانید از گزینه “Show message when opening sites in Microsoft Edge using Enterprise Mode” (به معنی: پیغامی را در زمان باز کردن خودکار سایت ها در مرورگر اج در حالت Enterprise Mode نمایش بده) که بخش Group Policy اینترنت اکسپلورر موجود است استفاده کنید.

محدود کردن IE11 به آن دسته از برنامه های تجاری ای که به آن نیاز دارند

بر اساس درخواست مشتریان IE11 تنها محدود به باز کردن صفحات وب نامبرده استفاده خواهد شد و دیگر سایت ها در مرورگر اج باز خواهند شد. این رویکرد تنها برای اطمینان از ارائه برنامه های جدید در بستر های وب مدرن پشتیبانی شده توسط مایکروسافت اج نیست. بلکه این کار موجب می شود تا کاربران شما از مرورگری که برای بهره وری بهتر و امنیت طراحی شده است استفاده کنند. این کار بدون به نیاز به فدا کردن برنامه های کاربردی پیشین انجام خواهد شد. مایکروسافت اج امن تر برای پیشفرض انجام کارهای روزانه شماست و IE11 با امنیت کمتر هم تنها برای باز کردن سایت های دسته بندی شما در لیست نامبرده شده مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

با انتشار آپدیت سالیانه ویندوز ۱۰، group policy جدید اینترنت اکسپلورر برای محدود کردن مصرف IE11 به سایت های موجود در لیست Enterprise Mode هم عرضه می شود. گزینه “Send all sites not included in the Enterprise Mode Site List to Microsoft Edge” (به معنی: تمام سایت های ناموجود در لیست Enterprise Mode را به مرورگر اج منتقل کن) برای انجام این مهم به group policy اضافه خواهد شد. ما پیشنهاد می کنیم، در زمان فعال بودن این گزینه، برای تجربه کاربری بهتر، مرورگر اج را به عنوان مرورگر پیش فرض انتخاب کنید.

این قابلیت با XML نسخه ۱ و ۲ به خوبی سازگار است. اگر شما به صورت همزمان با گزینه نام برده شده ی قبلی، گزینه ی “Send all intranet sites to Internet Explorer 11” (به معنی: تمام سایت های اینترانت را به IE11 منتقل کن) را در بخش group policy مرورگر اج فعال کرده اید، سایت های اینترانت در IE11 به نمایش در خواهند آمد. توجه داشته باشید که برای عملکرد بهتر باید هم مایکروسافت اج و هم IE11 را با لیست سایتهای موجود در Enterprise Mode هماهنگ شوند.

نظر شما درباره تغییرات به وجود آمده برای مشتریان تجاری ویندوز ۱۰ چیست؟ آیا از نظر شما مایکروسافت در مسیر درست مشتری مداری قرار گرفته؟

منبع :

MICROSOFT

88 پست
شادان غمگسار
*از طرفداران قدیمی Nokia*
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امین
پاسخ دهید شنبه 31 اردیبهشت 1395

ویندوز ده موبایل عالیه اما یه نکته وجود داره اینه که حتی اگه بهترین سیستم عامل دنیا هم بشه اما مث الان هم سیستم عامل هم اج هم سایر قسمت هاش مصرف بالایی داشته باشند از نظر من شکست خوردست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,