eid-ta-eid95

رابطه وینفون با کاربران دو طرف دارد، در یک طرف اعتماد کاربران به محصولات فروشگاه وینفون قرار دارد و در طرف دیگر این معادله خدمات منحصر به فرد مجموعه وینفون قرار دارد. ما به پاس این اعتماد به بهانه های مختلف جشنواره های متفاوتی برگزار می کنیم تا پاسخ مناسبی به شما بدهیم و تاکنون این مورد را بارها اثبات کرده ایم. در سال جاری تا به این لحظه تعداد جشنواره ها و قرعه کشی هایی که انجام شده است بیشتر از سال گذشته بوده است.

چه مناسبتی بهتر از این دو عید بزرگ برای برگزاری یک جشنواره هیجان انگیز دیگر! در این جشنواره سعی کرده ایم متفاوت تر عمل کنیم و هر روز یک پک شگفتانه برای شما در نظر بگیریم! در واقع این جشنواره، ۸ فرصت مناسب را به صورت های مختلف برای شما مهیا می کند که ما برای حفظ هیجان این شگفتانه ها را اعلام نمی کنیم. بامداد هر روز از ساعت ۰۰:۰۰، بر روی سایت مطلبی منتشر خواهد شد و شما را از شگفتانه آن روز مطلع می کند. دقت کنید فقط ۲۴ ساعت فرصت دارید تا از آن استفاده کنید و هنگامی که ساعت ۲۳:۵۹ را دیدید بدانید فرصت شما به اتمام رسیده و باید منتظر شگفتانه بعدی باشید! تمام این اتفاقات از امشب تا عید غدیر ادامه می یابد.

به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه این شگفتانه ها را از دست ندهید در شبکه های اجتماعی سایت عضو شوید و هر روز راس ساعت ۰۰:۰۰ به سایت وینفون سر بزنید تا افسوس فرصت از دست رفته را نخورید!

 

پی نوشت: در تصویر بالا اشاره کوچکی به شگفتانه این ۸ روز داشته ایم! حدس خود را در مورد هر روز می توانید در بخش نظرات قرار دهید!

منبع : وینفون
606 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,