_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

نگاهی به فصل دوم Elite Dangerous: Beyond عرضه برای ایکس باکس و pc نزدیک است!

Elite Dangerous: Beyond - Chapter Two

چند وقت پیش،  Frontier Developments فصل اول بازی Elite Dangerous: Beyond را برای ایکس باکس و بقیه‌ی پلت فرم ها منتشر کرد. با اعلام توسعه دهندگان، فصل دوم این شبیه ساز فضایی منتشر خواهد شد. برای اطلاع از تاریخ عرضه و محتویات جدید، با وینفون همراه باشید.

طبق اعلام سازنده، این فصل از بازی “نخبه‌ی خطرناک: فراتر” در تاریخ 28 ژوئن 2018 (7 تیر 1397) به همراه پیشرفت‌های کیفی زیادی منتشر خواهد شد.

Elite Dangerous: Beyond - Chapter Twoویژگی‌های جدید این آپدیت:

  • “متحدین” به تجهیز کردن سفینه‌های جنگی خود برای مقابله با تهدید خارجی خود، “Thargoid” ادامه می‌دهند. چلنجر متحدین، سفینه‌ی جنگی آنها، زره قویتری در مقایسه‌ با همتای خود داشته و قادر به دادن پاسخ کوبنده در مقابل حملات خواهد بود.
  • توسعه دهندگان فعالیتی گروهی جدیدی را به نام “Wing Mission” معرفی کرده‌اند که می‌توانید به همراه دوستانتان تجربه کنید.

Elite Dangerous: Beyond - Chapter Two

  • بازیکنان از الان قادر به اسکن کردن و ایجاد ارتباط به “تاسیسات فضایی” خواهند بود. به عنوان مثال، با اسکن کردن تاسیسات می‌توانید بخش‌های قابل ارتباط آن را پیدا کرده و با آن ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید اسلحه‌های خودکار را هک کرده و بقیه‌ی واحدهای امنیتی را از کار بیندازید. اگر هم در تاسیسات وسیله‌ی ارزشمندی پیدا نکردید، می‌توانید با شلیک راکت به محموله‌های فضایی، محتویات آن ها را ببینید.
  • “دلالان تکنولوژی” به شما توانایی باز کردن نسخه‌های زیادی از اسلحه‌های موجود برای محافظین را خواهد داد. این دلالان شما را به ماموریت‌های گوناگون برای جمع آوری داده و مواد اولیه خواهند فرستاد، سپس برخی ماژول‌های مشخص برای خریدن باز خواهند شد
  • در آخر، Thargoidها به تهدیدهای خود برای کهکشان ادامه خواهند داد. آنها به کشتی‌های دیده‌بانی دسترسی پیدا کرده‌اند که باعث قویتر شدن سفینه‌های دشمن خواهد شد.

توجه داشته باشید که محتوای فصل دوم رایگان خواهد بود. همچنین از ایکس باکس وان ایکس پشتیبانی کرده و در صفحه‌نمایش 4k فوق‌العاده است!

اگر شما از علاقه‌مندان به شبیه‌سازهای فضایی هستید که در آنها توانایی انجام هر کاری را خواهید داشت، این بازی را حتما امتحان کنید. Elite Dangerous: Beyond سیستم پاداش بسیار خوبی دارد، گرچه حرفه‌ای شدن در آن نیازمند ساعت‌ها بازی کردن است.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

15 پست
علیرضا قنواتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,