امروز ما دیدگاه خود را برای عصر جدیدی از بهره‌وری شخصی به اشتراک گذاشته‌ایم؛ مایکروسافت اخیراً برای قدرت بخشیدن به بهره‌وری شخص افراد Surface Pro 6، Surface Laptop 2، Surface Surface Studio 2 و Surface Headphones را معرفی کرده و همچنین اعلام کرد که آپدیت ویندوز 10 اکتبر 2018 و تجارب جدید Office 365 در دسترس است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همان‌طور که تلاش می‌کنیم ماموریت شرکت خود را برای توانمند سازی هر فرد و سازمان در این سیاره به دست آوریم، تمرکز خود را بر کمک به مردم در سراسر زندگی و زندگی شخصی خود نیز افزایش داده‌ایم. ارائه دستگاهی برای تمام تجربیات زندگی و یا ارائه‌ی دستگاهی برای تمامی  زمان‌ها هیچ وقت اهمییت چندانی نداشته است، زیرا ما زندگی در دنیای دیجیتال را تجربه می‌کنیم که هر لحظه ممکن است تغییراتی در آن ایجاد شود که خواستار دستگاه‌های جدیدی باشد و این مورد در زمان فعلی بیش از هر زمان دیگری نمایان است.

چه شما یک حرفه یا خانواده را کنترل کنید، یعنی سرپرست خانواده خود باشید یا حرفه‌ی خود را دنبال کنید یا به دنبال تحصیلات خود باشید شما نیاز‌مند داشتن زمان بیشتری هستید که این زمان با استفاده کردن از ابزار و دستگاه‌هایی که به شما در انجام کار‌هایتان سرعت می‌بخشد، قابل تنظیم و سازماندهی است.

شیوه زندگی دیجیتال ما

انفجار نوآوری در دهه گذشته به طور اساسی شیوه زندگی ما را تغییر داده‌است. در حال حاضر بیش از هر زمانی، قبل از این که له انجام کار و زندگی شخصی بپردازیم و یا هر فعالیت دیگری انجام دهیم، این تغییرات به عنوان تکنولوژی همیشه با ما است. این تغییر در سبک زندگی حول سه دینامیک کلیدی متمرکز شده‌است:

 • یک احساس مبهم از کار و زندگی که منجر به احساس همیشه روشن می‌شود، ما را قادرساخته‌است تا در هر زمان، هر جایی، و با تمام منافعی که به ارمغان می‌آوریم، از آن‌ها برای انجام وظایف شخصیاستفاده کنیم، و بسیاری از ما قادر به یافتن تعادل مناسب نیستیم. 
 • مبارزه دائمی دیجیتال برای جلب توجه ماست که تمرکز را برای ما سخت می‌کند و توانایی ما را برای تولید به چالش می‌کشد. بسیاری از ما تلفن خود را بین 150 تا 1000 بار در هر روز بررسی می‌کنیم، و روزانه 3 تا 6 ساعت به نگاه کردن به صفحه نمایش آن می‌پردازید. برخی از برنامه‌ها و سرویس‌هایی که استفاده می‌کنیم برای جلب توجه ما و دادن داده‌های شخصی مورد نیاز ما هستند که در نهایت در برخی ازکار‌ها به ما سرعت می‌بخشند و قسمتی از زمان را برای ما می‌خرد.
 • در نهایت، در همه‌ی ما اشتیاق فزاینده‌ای برای معنا بخشیدن به هدفمان در کار و زندگی‌ خود وجود دارد. همه ما یک تعریف شخصی و جداگانه از موفقیت داریم. بسیاری از ما به دیجیتال کم‌تر به عنوان یک نردبان و بیشتر به عنوان یک شبکه نگاه می‌کنیم که در آن ما می‌توانیم از تجربه‌های جدیدی برای رشد خود استفاده کنیم و علایق چندگانه‌ی خود را دنبال کنیم. ما امروزه موفقیت شرکت‌های غولپیکر را در استفاده از تکنولوژی می‌بینیم. ما امروز شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد غولپیکر و موفقیت شرکت‌هایی که بر روی بازپرداخت تمرکز می‌کنند، هستیم.

توانمند سازی دوران جدید بهره‌وری شخصی

ما معتقدیم که مایکروسافت می‌تواند به طور منحصر به فرد با ارائه‌ی تکنولوژی‌های جدید خود در این سبک زندگی دیجیتال  به شما کمک کند، تکنولوژی‌هایی که به شما قدرت می‌‌بخشد تا بر مشکلات این زندگی غالب شوید. ما بر روی حوزه قدرت و اشتیاق خود متمرکز می‌شویم تا یک دوره جدید از بهره‌وری شخصی را در هر جنبه از زندگی برای شما تقویت کنیم. نه تنها در محل کار بلکه در نحوه زندگی، یادگیری و بازی نیز به شما کمک می‌کنیم. ما به شما با استفاده از دستگاه‌های جدید شخصی، در تمام کار‌هایی که روزانه انجام می‌دهید کمک خواهیک کرد تا بیش‌ترین زمان خود را داشته باشید. این سفر امروز با اعلامیه‌هایی در پنج منطقه آغاز می‌شود.

 1. Surface بی‌نظیر‌ترین تجربه مایکروسافت است و طراحی شده است تا در تمام طول عمر خود کارآمد باشد، این دستگاه شمار را در جریان تکنولوژی‌های جدید قرار می‌دهد تا بتوانید با استفاده از آن در دنیای دیجیتال بهتر زندگی کنید. امروز ما دستگاه‌های Surface جدیدی را منتشر کردیم که همچنان به ارائه‌ی فناوری‌های جدید به مردم می‌پردازد تا دیگر فناوری موجود نباشد که مردم نتوانند به آن دست یابند و شما را قادر می سازد تا بر موارد مورد اهمییت زندگی دیجیتالی بهتر تمرکز کنید. نمونه‌های جدید از Surface عبارتند از: سرفیس پرو 6، سرفیس استودیو 2، سرفیس لپ تاپ 2، هدفون‌های سرفیس و یک راه جدید برای خرید دستگاه های سرفیس از طریق Surface All Access.
 2. در دنیای چند منظوره امروزی، شما باید بتوانید گوشی را که می‌خواهید را انتخاب کنید، یا بتوانید بهترین گونه‌ی لپ‌تاپ را که برای فعالیت‌های  خود استفاده می‌کنید، داشته باشید. با ویژگی‌هایی چون برنامه تلفن شما (Your Phone App) و جدول زمانی ویندوز(Windows Timeline on Phone)، ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید از همه‌ی وسایل مورد نیاز خود برای انجام فعالیت‌هایتان استفاده کنید و فاصله بین iOS و آندروید خود و کامپیوتر خود را پر کنید. مهم نیست کجا هستید، ازچه وسیله‌ای استفاده می‌کنید، و یا در چه جایی مشغول به انجام کار هستید یا درحال استفاده از جه محتویاتی هستید، باید همیشه آماده باشید که مفید باشید.
 3. از آنجا که هیچ چیز ارزشمندتر از زمان شما نیست، ما به شما کمک خواهیم کرد تا تمام زمان خود را در انجام کار‌های روزمره با استفاده از قدرت منحصر به فرد ابزاری مانند دورنما و تقویم و جدول‌زمانی و با درک زمان صرف‌شده در کار‌ها، سازمان‌دهی کنید. به عنوان مثال ما در حال حاضر، در حال ادغام Do-it با اسکایپ و Outlook.com هستیم تا به شما کمک کند زمان خود را بهتر از همیشه مدیریت کنید.
 4. آرامش ذهن می‌تواند به سادگی امنیت اطلاعات و هویت شما باشد، تا به طور کامل در میز شام با خانوادهخود، بدون حواس‌پرتی، حضور داشته باشید. ما از نمودار امنیت هوشمند class و یادگیری ماشینی استفاده می‌کنیم تا اگر شما یا خانواده‌یتان از دستگاه‌های مایکروسافت استفاده می‌کنید، مطمئن باشید که تضمین امنیت هویت شما، داده‌های شما و افرادی که بیش‌ترین حساسیت‌ها را روی امنیت آن‌ها دارید اولیت ما در هر کاری است.
 5. در نهایت، ما به شما کمک می‌کنیم که خلاقیت خود را بروز دهید و آن را شکوفا کنید. زندگی یک اقدام تکی نیست و بهترین لحظات ما زمانی هستند که با دیگران هم‌کاری می‌کنیم. در دنیایی که تحت سلطه خلاقیت‌ها است، ما از قدرت هوش مصنوعی و نوآوری‌ها‌ی آن در وسایل و دستگاه‌های خود مانند Surface Pen and Dial و ویژگی های Office 365 مانند Inking در پاورپوینت و ورد، انیمیشن‌های  3D و همچنین سایر ابزارهای دیگر خود استفاده می‌کنیم تا شما بتوانید با استفاده از آن‌ها خلاقیت خود را بروز دهید.

این تجارب با نوآوری‌های جدیدی در آپدیت‌های اخیر Office 365 و به‌روز‌رسانی ویندوز 10 اکتبر 2018 که در دسترس است امروزه فعال‌تر می شود.

با دستگاه های Surface جدید، Windows 10 و Office 365، ما در حال کمک به شما برای آغاز سفر خود در این دوره جدید بهره‌وری شخصی هستیم. ما به عنوان یک شرکت فن‌آوری، فرصت و مسئولیت باور نکردنی خود را به رسمیت می‌شناسیم تا به شما در ایجاد بهترین سبک زندگی دیجیتال کمک کنیم. ما تازه شروع به کار کرده‌ایم، اما می‌توان انتظار داشت که تلاش‌های بیشتری را از جانب ما ببیند، زیرا ما برای برآورده ساختن نیازهای شما در زندگی دریجیتالی تلاش‌ بسیار زیادی می کنیم و روی تولید مسئولانه‌ای که حاصل توانمندی و انگیزه‌ی هسته‌ی اصلی تیم ما است، تمرکز داریم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این داستان در پشت این که چگونه محصولات عالی می‌سازیم، لطفا این وبلاگ را از افسر ارشد تولید این محصولات، Panos Panay، بخوانید.

اطلاعاتی از محصولات Surface:

سرفیس پرو 6

فاکتور شکل نمادینی که 2 چیز متفاوت یعنی رایانه و گوشی را در 1 محصول ارائه می‌دهد، در حال حاضر 67 درصد سریعتر از پردازنده های Intel Quad Core Quad Core است و در رنگ سیاه و سفید موجود است. سرفیس پرو 6، ارائه نهایی در تحرک شیوه زندگی دیجیتال امروز است که بدون داشتن اتصال‌های دردسرساز و همچنین با قدرت و عملکرد استثنایی آن، این محصول یاری دهنده‌ی عالی برای زندگی در دنیای دیجیتال است. سرفیس پرو 6 برای استفاده‌های روزانه از آن مانند کار، سرگرمی یا هر دو، می‌تواند کارایی داشته باشد. عمر این دستگاه 13.5 ساعت است . لولای اصطکاک کامل، امکان انتقال بدون درز بین حالت لپ تاپ، حالت استودیویی و حالت تبلت را برای تطبیق پذیری که شما نیاز دارید ایجاد کنید، فراهم می‌سازد. صفحه نمایش 12.3 اینچی با فناوری پیکسل سنس و با امکان 10 لمس همزمان، به قدرتمندی و زیبایی این دستگاه افزوده است. همچنین سرفیس پرو 6 هم اکنون دارای دوربین 8 مگاپیکسل خودکار است. شما می‌توانید Surface Pro 6 خود را از 2 اکتبر با قیمت 899 دلار خریداری کنید.

سرفیس لپ تاپ 2

سرفس لپ‌تاپ 2 سبکی و سرعت را در یک لپ‌تاپ فوق‌العاده ظریف، شیک و با شارژ سریع ارائه می‌دهد که به راحتی در کیف شما قرار می‌گیرد. لپ‌تاپ سطحی که به زیبایی طراحی و ساخته شده‌است، ترکیبی از بافت، جزئیات ظریف، و خطوط ظریف و به علاوه خطوط پر تجمل را ارائه می‌دهد. سرفس لپ‌تاپ 2 به زیبایی طراحی شده است و ترکیبی از بافت، جزئیات ظریف و خطوط تمیز و ظریف را به همراه لمس لوکس از صفحه کلید تحت پوشش Alcantara Signature به ما ارائه می‌دهد. سرفیس لپ تاپ 2 رنگ سیاه را نیز به رنگ‌های دیگر خود یعنب خاکستری و قرمز شرابی و آبی کوبالت افزوده است. سرفیس لپ تاپ 2 از پردازنده‌ی نسل هشتمی اینتل با چهار هسته بهره می‌برد و عمر باطری آن 14.5 ساعت است. همچنین تایپ با استفاده از صفحه کلید این دستگاه، سریع‌ترو کم‌صدا ‌تر نسبت به سری‌های گذشته این محصول انجام می‌شود. صفحه نمایش 13.5 اینچی با فناوری پیکسل سنس ،یک صفحه لمسی همه جانبه را برای ناوبری سریع تر و طبیعی تر با صفحه نمایش لبه به لبه و قاب بسیار نازک ارائه می‌دهد. لپ تاپ سطح 2 شامل بلندگوهای OmniSonic ایت که صدای عالی را به مخاطب ارائه می‌دهند. سرفیس لپ تاپ 2 در دومین روز ماه اکتبر با قیمت 999 دلار برای خرید در دسترس است.

سرفیس استودیو 2

سرفیس استودیو 2 به طور گسترده‌ای به عنوان نوآور در ایجاد دستگاه شناخته می‌شود. سرفیس استودیو 2 به منظور خلاقیت طراحی شده است و شما می‌توانید با استفاده از آن میز کار خلاقانه‌ی خود را ایجاد کنید. سرفیس استودیو 2 با 50 درصد کارایی گرافیکی بیشتر، سریعترین سرفیس است که تا کنون قدرت و کارایی حرفه‌ای را ارائه کرده است. صفحه نمایش 28 اینچی درخشان با فناوری PixelSense خیره کننده و قابل تنظیم است که برای ایده‌های شما یک صفحه نمایش درخشان و یا بوم وسیع ارائه می‌دهد. در حال حاضر این دستگاه درگاه‌های USB-C و Xbox Wireless را در عملکرد کلاس بازی ارائه می‌دهد، سرفیس استودیو 2 دارای آخرین Surface Pen پیشرفته با حساسیت عالی و 4096 سطح فشار است. مطمئناً، سرفیس استودیو 2 یکپارچه سازی سرفیس دییل و تجربه‌های Rich Ink را با طیف وسیعی از نرم افزار، از جمله Office 6 ارائه می‌دهد. پیش فروش سرفیس استودیو 2 در تاریخ 2 اکتبر با قیمت 3،499 دلار شروع می‌شود.

هدفون‌های سرفیس

اولین تجربه برتر و پیشرفته هدفون‌های هوشمند مایکروسافت ویژگی‌هایی را که از سرفیس انتظار می‌رود، ارائه می‌دهد: طراحی ویژه، مهارت‌های حرفه‌ای و ادغام با خدمات و تجربه‌هایی که دوست دارید. هدفون‌های سرفیس یک راه زیرکانه‌تر برای شنیدن موسیقی با صدای غنی از صوت و جواب دادن به تماس‌ها بدون استفاده از دست‌ها را ارائه می‌دهد. هدفون‌های سرفیس به آسانی می‌تواند صدا‌های زائد محیط اطراف را را مسدود کند. شما می‌توانید از طریق تنظیمات از این آپشن فوق‌العاده‌ی هدفون‌های سرفیس استفاده کنید تا تمرکز بیشتری روی کار داشته باشید یا فقط با موسیقی مورد علاقه خود استراحت کنید. این هدفون‌ها با یک مکث و پلی خودکار ، زمانی که آن‌ها را از گوش‌های خود دور می‌کنید، می‌تواند فیلم یا ویدئویی را که تماشا می‌کنید را متوقف کند. همچنین در آمریکا، Cortana، که یک دستیار دیجیتالی است، برای این هدفون‌ها در دسترس است تا راهنمایی‌های فعال را به شما ارائه کند، ایمیل‌های شما را بخواند، یا درخواست کنفرانس یا سایر رزرو‌های شما را انجام دهد. هدفون‌های سرفیس با قیمت 349 دلار و در اواخر سال جاری در دسترس خواهند بود.

Surface All Access

یکی از راه‌هایی که ما می‌توانیم از شیوه زندگی دیجیتال پشتیبانی کنیم این است که با خرید و استفاده از بهترین تکنولوژی‌های مایکروسافت، فعالیت‌های روزانه خود را آسان‌تر کنیم. Surface All Access گزینه‌ای برای پرداخت ماهانه برای محصولات سرفیس مورد انتخاب شما است که فقط با قیمت 24.99 دلار به ازای هر ماه به مدت 24 ماه و با اشتراک Office 365 و برخی موارد دیگر ارائه می‌شود. Surface All Access در فروشگاه های خرده فروشی مایکروسافت در ایالات متحده موجود است.

اطلاعاتی از ویندوز 10 و آفیس 365:

برنامه تلفن شما

توقف کار بر روی رایانه شما برای پاسخ دادن به یک متن یا اعلان که برای تلفن شما ارسال شده‌است فوراً می‌تواند تمرکز شما را متوقف کند و از جریان کار خارج کند. برنامه تلفن شما دسترسی سریع به متون و عکس‌های شخصی شما را از طریق گوشی آندروید تان می‌دهد، تا با کمک این برنامه گوشی شما قادر به جواب دادن به برخی از پیام‌ها باشد تا شما بتوانید با خیال راحت برکارتان تمرکز کنید.

جدول زمانی ویندوز روی تلفن

همان طور که به طور روان در طول روز بین کار و وظایف شخصی بر روی کامپیوترهای شخصی و موبایل حرکت می‌کنیم، پیدا کردن پرونده‌ها و اسناد وب و یا صفحات وبی که قبلاً روی آن‌ها کار کرده‌ایم و اکنون به آن نیاز داریم، به چالشی در سراسر دستگاه‌های ما تبدیل شده‌است. جدول زمانی ویندوز از ماه آوریل در ویندوز 10 کامپیوتر شما قابل‌دسترسی بوده‌است و ما هم اکنون آن را به گوشی آیفون یا آندروید شما نیز آورده‌ایم که شما را قادر می‌سازد تا به موقع برگردید و فایل و وب سایت‌هایی که از آن استفاده کرده‌اید را پیدا کنید.

 To-Do برای ادغام با Outlook.com و اسکایپ 

ساده است که لیستی از کارهایی را که یادداشت کرده‌اید انجام دهید، اما بسیار سخت است که در واقع زمان را برای تکمیل هر کار آماده کنید. با To-Do با Outlook.com و اسکایپ ادغام شده، شما به راحتی می‌توانید یک کار را به یک اسلات باز در تقویم خود بکشید و زمان را برای تکمیل آن محدود کنید. اگر یک ایمیل دریافت کنید که دارای یک وظیفه برای شما مرتبط با آن روز باشد، می‌توانید آن را به برنامه To-Do انتقال دهید تا به طور خودکار یک کار جدید ایجاد شود، و شما را در روز موعود در جریان قرار دهد و شما را سازماندهی کند.

در اسکایپ، فقط پیام را انتخاب کنید و روی “ایجاد یک کار” برای باز کردن پنجره‌های کار جدید ضربه بزنید. از اینجا می‌توانید کارهای خود را اضافه کنید، ویرایش کنید و آنها را چک کنید. وظایف در اسکایپ یا در برنامه To-Do ذخیره خواهند شد.

مراقبت از ایمنی خانواده با راه‌اندازی مایکروسافت لانچر

با راه‌اندازی مایکروسافت لانچر  روی دستگاه‌های آندروید خانواده‌تان و ایجاد یک گروه خانوادگی مایکروسافت، والدین می‌توانند در هر زمانی از محلی که فرزندانشان در آن قرار دارند، مطلع شوند و راحت‌تر بدانند که آن‌ها در کجا هستند. همچنین والدین می‌توانند روی فعالیت‌های برنامه کودکان در دستگاه آندروید خود نظارت داشته باشند، از جمله این که کدام برنامه‌ها را بیشتر انجام می‌دهند و چه مقدار زمان صرف هر برنامه کاربردی می‌شود. با اکس باکس وان یا یک برنامه‌ای که روی ویندوز 10 کامپیوتر که در پورتال خانواده شما نصب شده‌است، می‌توانید فعالیت‌های آن‌ها را از طریق راه‌انداز مایکروسافت لانچر نیز مشاهده کنید.

تغییرات جدید در پاورپوینت

ما  مایکروسافت آفیس جدید را با هوش مصنوعی برای دستیابی به دو هدف ادغام کردیم: انجام آسانتر کار‌های روزمره شما و زیباتر شدن محتوای کاری که آن را انجام می‌دهید. با استفاده از به روزرسانی های جدید، ساخت و استفاده از قلم دیجیتال و دستگاه لمسی خودانجام کار‌های زیر را آسان‌تر می‌کند:

 • یک لیست دلخواه شما به یک متن کاملا قالب‌بندی شده تبدیل می‌شود.
 • اگر شما می‌خواهید چارت یا نمودار را در متن خود قرار دهید، می‌توانید هر دو نمودار و شکل را به وسیله‌ی قلم دیجیتال روی صفحه لمسی بکشید و پاورپوینت آن‌ها را با شکل‌های متنوعی در متن قرار می‌دهد و شما می‌توانید متن ‌های لازم را داخل کاد‌رها بنویسید
 • یا، شما می‌توانید اجازه دهید موتور طراحی هوشمند ما کار شما را انجام دهد. به سادگی با یکبوم سفید شروع کنید، اسلایدهای خود را با استفاده از جوهر طراحی کنید، و طراح  هوش مصنوعی اسلاید‌هایی را که شبیه به آنچه می‌خواهید است، توصیه می‌کند تا اگر اسلاید مورد نظر شما باشد با یک کلیک آن را رسم کند. 

تغییرات جدید در ورد

با استفاده از قابلیت‌های جدید هوشمند در Ink Editor، شما می‌توانید کلمات مورد نظر و یا رسم خطوط و یا جدول‌های مورد نیازرا در سند ورد خود بدون دست زدن به یک صفحه کلید اضافه کنید. اکنون شما می‌توانید یک سند Word را از ابتدا تا پایان با استفاده از قلم دیجیتال خود و دستگاه فعال لمسی خود ویرایش کنید.

انیمیشن‌های سه بعدی در ورد و پاورپوینت

در پاورپوینت و ورد، می‌توانید حر‌کت‌های متحرک‌ها را به صورت پویا در اشیاء 3D ایجاد کنید، و به راحتی می‌توانید از 3D و انیمیشن برای آوردن پروژه‌های متحرک خود به زندگی استفاده کرد.

در این مقاله به بررسی برخی از دستگاه‌ها و ابزار‌های مایکروسافت که به ما در زندگی در یک عصر جدید بهره‌وری شخصی قدرت می‌بخشند، پرداختیم. امیدواریم ککه این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

منبع :

MICROSOFT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,