Enpass اپلیکیشنی برای مدیریت پسورد در دستگاه های ویندوزی است که پیش از این به‌صورت یونیورسال برای گوشی های هوشمند و کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 در دسترس بود. توسعه دهنده این اپلیکیشن اخیرا نسخه جدیدی از اپلیکیشن خود را به‌همراه یک افزونه جدید وارد مایکروسافت استور کرده که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.Enpass اپلیکیشنی است برای مدیریت پسورد در دستگاه های ویندوزی که پیش از این اپلیکیشن وین 32 آن برای ویندوز 7، ویندوز 8 و ویندوز 10 در دسترس بود. توسعه دهنده این اپلیکیشن بعدها نسخه یونیورسال اپلیکیشن خود را برای گوشی های هوشمند و کامپیوترهای ویندوز 10 راهی مایکروسافت استور کرد.

چند روز قبل این شرکت با استفاده از پل نرم افزاری مایکروسافت توانست نسخه وین 32 اپلیکیشن خود را وارد مایکروسافت استور کند، در نتیجه همزمان یک نسخه یونیورسال و یک نسخه مخصوص کامپیوترهای ویندوزی از اپلیکیشن Enpass در مایکروسافت استور وجود دارد و البته به لیست اپلیکیشن های این شرکت باید افزونه جدیدی را که برای مایکروسافت اج توسعه داده اضافه کرد.

البته این همه ماجرا نیست، چرا که توسعه دهنده در خبری که در وبلاگ خود منتشر کرده توضیح داده که در جهت کاهش هزینه های نگهداری، پس از آنکه نسخه مخصوص ویندوز 10 کامپیوتر به بلوغ خود برسد و به‌روزرسانی های بزرگ آتی را دریافت کند، نسخه یونیورسال را از مایکروسافت استور بازنشسته خواهد کرد. توسعه دهنده به کاربران کامپیوترها و تبلت های ویندوزی توصیه کرده که از نسخه مخصوص کامپیوتر استفاده کنند چرا که در نهایت نسخه یونیورسال از مایکروسافت استور حذف خواهد شد.

همانطور که اشاره شده علاوه بر نسخه مخصوص ویندوز 10 کامپیوتر، Enpass یک افزونه جدید را مخصوص مایکروسافت اج توسعه داده و وارد مایکروسافت استور کرده است. کارکرد این افزونه درست مانند کارکرد آن روی مرورگرهای دیگر است و عملکرد و ثبات بسیار خوبی دارد، البته برای استفاده از این افزونه در مایکروسافت اج، شما می‌بایست نسخه مخصوص ویندوز 10 اپلیکیشن Enpass را نیز از مایکروسافت استور دانلود کنید، چرا که توسعه دهنده توضیح داده که این افزونه صرفا توسط اپلیکیشن مخصوص ویندوز 10 کامپیوتر Enpass پشتیبانی خواهد شد.

در حال حاضر مایکروسافت استور از بابت اپلیکیشن های مدیریت پسورد در وضعیت بسیار خوبی به‌سر می‌برد، چرا که نمونه های متعددی از این دست، در استور وجود دارد. برای دریافت اپلیکیشن مدیریت پسورد Enpass و افزونه مایکروسافت اج آن می‌توانید از لینک های پایین صفحه استفاده کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 30 مگابایت
  • منتشر کننده : Sinew Software Systems Private Limited
  • پشتیبانی از رم 512 : خیر
  • نسخه تحت ویندوز 10 موبایل: بله
  • نسخه تحت ویندوز 10 دسکتاپ: بله
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

MSPU

657 پست
محسن توکلی
او لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد تهران شمال دریافت کرده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
reza
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه 10 مهر 1396

این برنامه برای من خیلی کاربرد داره اگه قرار باشه نسخه یونیورسال رو حذف کنه تکلیف اونایی که وینفون دارن چی میشه؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,