همان طور که به وضوح می دانید شرکت مایکروسافت در حال تغییر در رابط کاربری اپلیکیشن ها است. ردموندی ها در روز های اخیر تعدادی از اپلیکیشن های خود را به رابط کاربری نئون مزین کرده اند. در همین راستا امروز با خبر شدیم که اپلیکیشن Calculator ویندوز ۱۰ نیز به لیست اپ های آراسته شده به پروژه ی نئون افزوده شده است. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

در بسته به روز رسانی جدیدی که برای اپلیکیشن Calculator عرضه شده است شاهد تغییر ظاهری این برنامه به نمای زیبای نئون هستیم. شایان ذکر است که این به روز رسانی فعلا برای کاربران اینسایدر حلقه Fast در دسترس قرار گرفته و به زودی برای عموم عرضه می شود. البته ردموندی ها علاوه بر اپلیکیشن Calculator برنامه های دیگر ویندوز ۱۰ را نیز به نسخه جدید به روز رسانی کرده اند که از جمله ی آن ها می توان به Windows Camera و Voice Recorder اشاره کرد که در نسخه نهایی از رابط کاربری جدید Neon بهره مند شده اند. به طور حتم در روز های آتی شاهد تغییرات اساسی در رابط کاربری ویندوز ۱۰ خواهیم بود به طوری که بیشتر قسمت های ویندوز ۱۰ به رابط کاربری بسیار زیبا و چشم نواز نئون آراسته خواهد شد و زیبایی این سیستم عامل را دو چندان خواهد کرد. نظر شما در مورد پرژه ی نئون چیست؟

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مهدی بشری
پاسخ دهید شنبه 16 اردیبهشت 1396

امیدوارم روی طراحیا بیشتر کار کنه و فقط افکت بلوری به برنامه ها اضافه نکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,