Evernote یک اپلیکیشن ساده برای مدیریت کارها و ثبت یادداشت‌ ها در پلتفرم های مختلف است که به حفظ نظم روزانه‌ ی شما کمک می‌ کند. Evernote مدتی قبل در کنار اپلیکیشن قدیمی خود برای ویندوز فون، نسخه ای دیگری را نیز برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ در استور در دسترس کاربران قرار داد. اگر هنوز از نسخه ویندوز فون Evernote استفاده می کنید، باید بگوییم وقت چندانی ندارید زیرا که آن ها اعلام کرده اند به زودی پشتیبانی از برنامه ویندوز فون خود را پایان خواهند داد. همراه وینفون باشید.

در حالی که اگر شما Evernote را نصب کرده باشید، این برنامه بر روی دستگاه ویندوز فون شما کار خواهد کرد، ولی شرکت یادآور شده که از تاریخ ۲۹ ژوئن دیگر امکان دریافت این برنامه از استور ویندوز وجود نخواهد داشت. این شرکت این گونه توضیح داده است:

از تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷، پشتیبانی بلک بری و ویندوز فون را متوقف خواهیم کرد. اگر در حال حاضر Evernote را در این سیستم عامل ها استفاده می کنید، امکان ادامه این کار وجود دارد. با این حال، Evernote دیگر برای دانلود در این دستگاه ها قابل دسترسی نخواهد بود و ما به روز رسانی های بیش تری انجام نخواهیم داد.

همانطور که این شرکت اشاره می کند یادداشت ها و نوت بوک های شما در فضای ابری همگام می شوند، بنابراین از طریق برنامه Evernote در سایر سیستم عامل ها همچنان در دسترس خواهند بود.

Evernote اظهار داشته آن ها در حال حرکت به سوی گذاشتن تمرکز و توجه بیش تر برای نگهداری و به روز رسانی برنامه های دیگر خود هستند. خوشبختانه به نظر می رسد که نسخه ویندوز این نرم افزار که به صورت جداگانه در استور ویندوز در دسترس قرار دارد، ایمن و کاملا سالم است.

در هر صورت، اگر شما می خواهید به استفاده از این اپلیکیشن پس از ۲۹ ماه ژوئن در دستگاه ویندوز فونی خود ادامه دهید، شما باید آن را تا پیش از تاریخ اعلام شده دانلود کنید. البته توجه داشته باشید که اکنون ممکن است زمان خوبی برای مهاجرت از Evernote به وان نوت نیز باشد، زیرا وان نوت به صورت پیوسته در ویندوز فون پشتیبانی می شود.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 94 مگابایت
  • منتشر کننده : Evernote
  • پشتیبانی از رم 512 مگابایت : بله
  • نسخه تحت اندرويد : بله
  • نسخه تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWSCENTRAL

2158 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,