evernote PC

مدت ها بود که اپلیکیشن جدید Evernote برای ویندوز ۱۰ مشاهده شده بود، ولی در دسترس قرار نداشت. سرانجام امروز این اپلیکیشن در استور ویندوز به صورت عمومی عرضه شد. این اپلیکیشن با استفاده از ابزار Desktop App Converter مایکروسافت، برای ویندوز ۱۰ پورت شده است و یک تجربه ی عالی و کامل را برای کاربران ویندوز ۱۰ دسکتاپ ارائه می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ابزار Desktop App Converter اساسا به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های Win32 خود را به استور ویندوز ۱۰ بیاورند. این ابزار اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به صورت یکپارچه برنامه های خود به روز رسانی کنند و همچنین از برخی از ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ استفاده کنند. به عنوان مثال، توسعه دهندگان می توانند برخی از ویژگی های پلتفرم یونیورسال ویندوز را با برنامه های Win32 خود ادغام کنند – از جمله مواردی مانند کاشی های زنده، اکشن سنتر و موارد دیگر.

نیازی به گفتن نیست، اپلیکیشن جدید مخصوص ویندوز ۱۰ این شرکت، تمام ویژگی هایی که در برنامه ی Win32 آن وجود داشت را دارا می باشد. با Evernote شما می توانید یک یادداشت ایجاد کنید، آن را انتقال دهید و آن را به سادگی ویرایش کنید. متاسفانه به نر می رسد هنوز برنامه ی جدید Evernote از کاشی زنده پشتیبانی نمی کند که کمی ناامید کننده است.

علاوه بر این، برنامه ی جدید Evernote بر روی ویندوز ۱۰ موبایل نیز کار نمی کند که دلیل آن، این است که اپلیکیشن های پورت شده با Desktop App Converter تنها بر روی دستگاه های دسکتاپ عملکرد خوبی خواهند داشت.

لازم به ذکر است که Evernote برنامه ی Evernote Touch خود را در استور ویندوز برای کاربران ویندوز ۱۰ غیر فعال خواهد کرد، اما کاربران نسخه های قدیمی تر ویندوز هنوز هم قادر به دانلود Evernote Touch خواهند بود.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 94 مگابایت
  • منتشر کننده : Evernote
  • نسخه ی تحت اندرويد : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

MSPOWERUSER

1870 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Yasuo
پاسخ دهید پنجشنبه 10 شهریور 1395

نوکیا دست به کار می‌شود؛ تلفنی RM-1187 از سوی فنلاندی‌ها در چین مجوز TENNA را دریافت کرد
صدای پای سلطان می‌آید…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,