Evernote 1

مدتی قبل، افزونه‌ی یادداشت برداری Evernote برای مرورگر مایکروسافت اج در دسترس قرار گرفت و حالا اپلیکیشن Evernote برای ویندوز ۱۰ در استور مشاهده شده است. برنامه‌ی تحت دسکتاپ کلاسیک این شرکت مدت‌هاست که در دسترس است، اما به نظر می‌رسد که Evernote قصد دارد وارد پلتفرم یونیورسال ویندوز شود و خدمات خود را برای دستگاه‌هایی مانند سرفس هاب و هالولنز و… نیز در دسترس قرار دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Evernote یک برنامه‌ی ساده برای مدیریت کارها و ثبت یادداشت‌ها می‌باشد که به حفظ نظم روزانه‌ی شما کمک می‌کند. در حال حاضر، شما می‌توانید نرم افزار Evernote را برای ویندوز ۱۰ دانلود و نصب کنید ولی با این حال، به نظر می‌رسد که هنوز این نرم افزار عملکرد مناسبی ندارد. پس از نصب برنامه، هنگامی که شما آن را باز می‌کنید، تنها یک صفحه‌ی خالی به شما نشان داده می‌شود. این موضوع احتمالاً به این دلیل است که برنامه هنوز تکمیل نشده و به طور رسمی معرفی نشده است.

Evernote 2

لیست توضیحات استور اشاره می‌کند که نرم افزار Evernote برای دستگاه‌های کامپیوتر و سرفس هاب در دسترس است. با این حال، مشخص نیست که آیا این اپلیکیشن در آینده برای دستگاه‌های ویندوز ۱۰ موبایل نیز منتشر خواهد شد یا خیر.

به احتمال زیاد Evernote این برنامه را مدتی پس از انتشار به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ به طور رسمی منتشر خواهد کرد، اما احتمال زودتر عرضه شدن آن نیز وجود دارد. اکنون اگر شما دوست دارید که این برنامه را بر روی دستگاه ویندوز ۱۰ خود امتحان کنید، می‌توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید. لازم است مجدداً گوشزد کنیم که این برنامه هنوز عملکردی ندارد و شما پس از نصب و اجرای آن تنها یک صفحه خالی مشاهده خواهید کرد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 500 کیلوبایت
  • منتشر کننده : Evernote
  • نسخه ی تحت اندرويد : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

MSPOWERUSER

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,