kyms-calc cover

تا به حال نرم افزاری را دیده اید که در پشت خود ۶ نرم افزار دیگر را هم داشته باشد؟ امروز نرم افزاری را برای شما آماده کرده ایم که اینگونه است! ماشین حسابی که می تواند در پشت حساب کردن معادلات ریاضی شما، هر کاری را برای شما انجام دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا این نرم افزار را بررسی کنیم.

نرم افزار “kyms-calc” یک ماشین حساب خارق العاده است. این نرم افزار، در ظاهر یک ماشین حساب می تواند برای شما کار های زیادی را انجام دهد و اطلاعات زیادی را برای شما ذخیره کند به طوری که شاید از عملکرد این نرم افزار تعجب کنید. این نرم افزار می تواند برای شما کانتکت های جدیدی را در خود ذخیره کند، گالری برای شما بسازد، صدا هایی را که می خواهید ضبط کند و یا حتی برای شما یادداشت هایی را نیز ذخیره کند.

در ابتدای ورود به این نرم افزار، این نرم افزار از شما می خواهد که یک پین کد برای این ماشین حساب انتخاب کنید و بر روی گزینه مساوی ماشین حساب کلیک کنید. پس از این، هر بار که پین خود را وارد کنید، به بخش هایی از نرم افزار که تا کنون مخفی بوده اند وارد می شوید. در این بخش ها، شما شش گزینه مشاهده می کنید: مرورگر، گالری، کانتک ها، یاد داشت ها، دانلود ها و ضبط صدا.

kyms-calc 2

در قسمت مرورگر این نرم افزار، شما می توانید به مرور اینترنت و سایت های مورد علاقه خود بپردازید و اطلاعات آن نیز، تنها در مرورگر همین ماشین حساب ذخیره می شود و در نرم افزار دیگری ذخیره نمی شود. یادداشت ها و کانتکت و گالری ها نیز، تنها در خود همین نرم افزار ذخیره می شوند و به همین دلیل، این نرم افزار گزینه خوبی برای ذخیره فایل های شخصی است.

قسمت ذخیره کانتکت های این نرم افزار، همانند نرم افزار خود سیستم عامل، از قابلیت اضافه کردن عکس و ایمیل به کانتکت ها پشتیبانی می کند و شما از این طریق می توانید کانتکت کارت های کاملی را بسازید. قسمت ظبط صدای این نرم افزار نیز، از کیفیت بسیار خوبی بهره می برد و می تواند جایگزین خوبی برای نرم افزار پیشفرض سیستم عامل شود.

نظر شما در مورد این نرم افزار چیست؟

 

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 6 مگابایت
  • منتشر کننده : IdeaSolutions
  • پشتیبانی از رم 512 : می کند
  • نسخه تحت اندروید : ندارد
  • نسخه تحت iOS : ندارد
منبع :

وینفون

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
لومیا فقط نوکیا
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

ای کلک!

Lumia 920
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

کمک کمک
اخرین بیلد رو گوشیم نصبه مرتب باهاش کار کردم تا اینکه امرروز شارژ نمیشه باتری گوشیم با شارژر دیگه هم امتحان کردم فرقی نداره علامت شارژ خوردن میزنه پلی شارژ نمیشه گوشیمم Lumia 920

محسن
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

اصلا کاربردی نیست

محسن
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

Device hub آپدیت شد

Zafighooli
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

آخه من چرا باید از تو ماشین حساب برم تو کانتکت ها و برووزر؟ اصلا منطقی نیست 😐

محمد مهدی هوشیار بخش
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

منطق این برنامه در پنهان کردن اطلاعات شما از دست دیگران است. هیچ کس فکرش را هم نمی کند که در یک ماشین حساب داخل گوشی شما، این همه اطلاعات مخفی شده باشد. در واقع حکم گاو صندوق پشت دیوار را برای شما دارد.

kazem salehi
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

بسیار خنده دار ،ممنون

محمد
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

داداش دمه ساقیت گرممممم(IdeaSolutions) 😝😆😆😃

cyrusthelittle
پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

البته دوستمون منظورش از نرم افزار همون اپ بود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,