kyms-calc cover

تا به حال نرم افزاری را دیده اید که در پشت خود ۶ نرم افزار دیگر را هم داشته باشد؟ امروز نرم افزاری را برای شما آماده کرده ایم که اینگونه است! ماشین حسابی که می تواند در پشت حساب کردن معادلات ریاضی شما، هر کاری را برای شما انجام دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا این نرم افزار را بررسی کنیم.

نرم افزار “kyms-calc” یک ماشین حساب خارق العاده است. این نرم افزار، در ظاهر یک ماشین حساب می تواند برای شما کار های زیادی را انجام دهد و اطلاعات زیادی را برای شما ذخیره کند به طوری که شاید از عملکرد این نرم افزار تعجب کنید. این نرم افزار می تواند برای شما کانتکت های جدیدی را در خود ذخیره کند، گالری برای شما بسازد، صدا هایی را که می خواهید ضبط کند و یا حتی برای شما یادداشت هایی را نیز ذخیره کند.

در ابتدای ورود به این نرم افزار، این نرم افزار از شما می خواهد که یک پین کد برای این ماشین حساب انتخاب کنید و بر روی گزینه مساوی ماشین حساب کلیک کنید. پس از این، هر بار که پین خود را وارد کنید، به بخش هایی از نرم افزار که تا کنون مخفی بوده اند وارد می شوید. در این بخش ها، شما شش گزینه مشاهده می کنید: مرورگر، گالری، کانتک ها، یاد داشت ها، دانلود ها و ضبط صدا.

kyms-calc 2

در قسمت مرورگر این نرم افزار، شما می توانید به مرور اینترنت و سایت های مورد علاقه خود بپردازید و اطلاعات آن نیز، تنها در مرورگر همین ماشین حساب ذخیره می شود و در نرم افزار دیگری ذخیره نمی شود. یادداشت ها و کانتکت و گالری ها نیز، تنها در خود همین نرم افزار ذخیره می شوند و به همین دلیل، این نرم افزار گزینه خوبی برای ذخیره فایل های شخصی است.

قسمت ذخیره کانتکت های این نرم افزار، همانند نرم افزار خود سیستم عامل، از قابلیت اضافه کردن عکس و ایمیل به کانتکت ها پشتیبانی می کند و شما از این طریق می توانید کانتکت کارت های کاملی را بسازید. قسمت ظبط صدای این نرم افزار نیز، از کیفیت بسیار خوبی بهره می برد و می تواند جایگزین خوبی برای نرم افزار پیشفرض سیستم عامل شود.

نظر شما در مورد این نرم افزار چیست؟

 

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 6 مگابایت
  • منتشر کننده : IdeaSolutions
  • پشتیبانی از رم 512 : می کند
  • نسخه تحت اندروید : ندارد
  • نسخه تحت iOS : ندارد
منبع :

وینفون

170 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

ای کلک!

💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

کمک کمک
اخرین بیلد رو گوشیم نصبه مرتب باهاش کار کردم تا اینکه امرروز شارژ نمیشه باتری گوشیم با شارژر دیگه هم امتحان کردم فرقی نداره علامت شارژ خوردن میزنه پلی شارژ نمیشه گوشیمم Lumia 920

💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

اصلا کاربردی نیست

💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

Device hub آپدیت شد

💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

آخه من چرا باید از تو ماشین حساب برم تو کانتکت ها و برووزر؟ اصلا منطقی نیست 😐

💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

منطق این برنامه در پنهان کردن اطلاعات شما از دست دیگران است. هیچ کس فکرش را هم نمی کند که در یک ماشین حساب داخل گوشی شما، این همه اطلاعات مخفی شده باشد. در واقع حکم گاو صندوق پشت دیوار را برای شما دارد.

💔 3 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

بسیار خنده دار ،ممنون

💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴

داداش دمه ساقیت گرممممم(IdeaSolutions) 😝😆😆😃

💔 1 پاسخ دهید شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴

البته دوستمون منظورش از نرم افزار همون اپ بود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,