بعد از مدت ها انتظار، به نظر می رسد مایکروسافت تصمیم به ساخت سری جدید از مجموعه بازی های Fable کرده است. بر اساس ادعای یکی از کارکنان سابق Lionhead dev مایکروسافت انتخاب جالبی در رابطه با استودیوی ساخت Fable 4 داشته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.هر چند که موضوع ساخت سری جدیدی از بازی های مجموعه Fable یعنی Fable 4 هنوز از طرف مایکروسافت به صورت رسمی تایید نشده است، اما شایعات به شکلی جدی حاکی از شروع ساخت این بازی هستند. در روز های اخیر و پس از اظهار نظر یکی از کارکنان سابق Lionhead مبنی بر اطلاع دقیق وی از آغاز ساخت Fable 4 و همچنین ادعای وی در رابطه با انتخاب جالب مایکروسافت در رابطه با استودیوی ساخت این بازی، شایعات در رابطه با این بازی به شدت افزایش پیدا کرده است.

هر چند کمی بعد ویلیامسون این پیام خود را پاک کرد و با عقب نشینی کردن از ادعاهای خودش صحبت خود را تنها گمانه زنی های شخصی خود بیان داشت. هر چند خوشبختانه این پیام وی، قبل از اینکه پاک شود، در وب سایت WCCFTech ثبت شد. تصویر بالا نشان دهنده متن کامل پیامی است که وی منتشر کرده بود. انتخاب کلمات وی در پیامی که کمی بعد و پس از عقب نشینی از حرف هایش منتشر کرد کمی عجیب به نظر می رسد. تغییر حرف های او از ” کاملا اطلاع دارم” به ” تمام حرف های من تنها گمانه زنی است” عجیب به نظر می رسد. هر چند احتمال اینکه وی در ابتدای امر بزرگنمایی کرده باشد نیز وجود دارد.

در پاسخ به سوالی که شخصی در رابطه با پیام اولیه وی پرسیده بود، که آیا این استودیو در برایتون واقع شده است یا خیر، جواب ویلیامسون به این شکل بود که هیچ استودیویی در برایتون توان انجام پروژه ای به این بزرگی را ندارد.

دلیل اینکه از برایتون صحبت شد، وجود استودیوی بازی سازی Gobo’s Electric Square در این شهر می باشد که این استودیو هم اکنون در حال کار بر روی یکی از بازی های Microsoft Studios، که هنوز نام و مشخصات ببیشتری در رابطه با آن اعلام نشده است، می باشد. از آن جا که بر اساس صحبت های ویلیامسون برایتون از گزینه ها خارج شده است، شایعات و گمانه زنی ها در رابطه با استودیوی انتخابی مایکروسافت برای Fable 4 به سمت Playground Games، استودیویی که سازنده مجموعه بازی های Forza Horizon است، سوق پیدا کرد.

چندی پیش مشخص شده بود که Playground در حال کار بر روی یک بازی RPG جهان باز (Open-world) است. اما در اعلامیه استخدامی که چندی پیش از طرف این استودیو منتشر شده بود این بازی با ” عنوان کاملا جدید جهان باز و اکشن در سبک RPG” معرفی شده بود. این تعریف با مشخصات و ویژگی های  Fable که بیش از 10 سال از اولین نسخه آن می گذرد همخوانی ندارد. اما به تازگی انتخاب کلمات در معرفی بازی تغییر کرده و “بازی هیجان انگیز و با دنیایی بزرگ” در تعریف جدید جایگزین شده بود.

اعلامیه استخدام منتظر شده حالا به این شکل می باشد: “Playground Games از طراحان بازی با تجربه، برای پیوستن به گروه ساخت جدید این استودیو استقبال می کند. شما پس از عضویت به همراه گروهتان بر روی پروژه ای که در مراحل اولیه خود می باشد کار خواهید کرد و این شانس را خواهید داشت تا در آینده و اتفاقات یک بازی جهان باز هیجان انگیز با دنیایی بزرگ و وسیع در سبک RPG نقش داشته باشید.”

توجه داشته باشید که هیچ یک از این صحبت ها به صورت رسمی تایید نشده است و تنها شایعات و حدس و گمان هایی است که در رابطه با این بازی زده می شود پس بهتر است که جانب احتیاط را رعایت کرده و احتمال اشتباه بودن این صحبت ها را در نظر بگیرید. اما از صحبت های ویلیامسون می توان حداقل اینطور برداشت کرد که Fable 4 تا حدی شروع به ساخت کرده است. برای اطلاعات بیشتر باید در انتظار صحبت های رسمی از طرف مایکروسافت باشیم.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Amir
پاسخ دهید پنجشنبه 28 دی 1396

👍

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,