مایکروسافت روز یازدهم ژوئن کنسول جدید خود یعنی اکس باکس وان اکس را در نمایشگاه E3 به صورت رسمی معرفی کرد، در این مدت عکس های خبری متعددی از این محصول در فضای مجازی منتشر شد، اکنون فرصتی برای ما فراهم شده تا نگاهی نزدیک به این کنسول داشته باشیم.

با معرفی اکس باکس وان اکس در کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 عکس های متعددی از این کنسول میان نسلی منتشر شده است، به عبارتی دیگر ظاهر این کنسول برای کاربران کاملا مشخص شده است، اما تمامی این تصاویر در شرایط نوری خاص تهیه شده بودند، و به نوعی عکس های تجاری به شمار می روند.

اکنون برای ما فرصتی فراهم شده تا با این کنسول از نزدیک ملاقات کنیم و تصاویری از آن در شرایط نوری واقعی محیط تهیه کنیم، اگر بخواهیم در یک کلمه ظاهر این کنسول را شرح دهیم باید بگوییم با محصولی تماشایی و دیدنی مواجه هستید.

بدنه مشکی و مات این کنسول ظاهری بسیار شیک بخشیده، لوگوی اکس باکس در جلوی دستگاه کاملا خودنمایی می کند.

یکی از نکات بسیار جالب در مورد اکس باکس وان اکس، اندازه آن است، همان طور که در کنفرانس مشاهده کردید این کنسول کوچک ترین اکس باکسی است که تاکنون ساخته شده است.

طراحی ظاهری اکس باکس وان اکس را چطور ارزیابی می کنید؟ چه چیزی در ظاهر آن بیش از همه توجه شما را به خود جلب کرده است؟ دست آخر آیا قصد خرید کنسول جدید مایکروسافت را دارید؟

منبع :

MSPU

1187 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamed
پاسخ دهید دوشنبه 29 خرداد 1396

خیلی عالیه تو ایران به قیمت اصلیش موجود بشه یعنی همون ۵۰۰ دلار من میخرم

امین
پاسخ دهید سه شنبه 30 خرداد 1396

دسته xbox one x همون دسته xbox one s ؟؟؟ یا فرق داره؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,