مایکروسافت روز یازدهم ژوئن کنسول جدید خود یعنی اکس باکس وان اکس را در نمایشگاه E3 به صورت رسمی معرفی کرد، در این مدت عکس های خبری متعددی از این محصول در فضای مجازی منتشر شد، اکنون فرصتی برای ما فراهم شده تا نگاهی نزدیک به این کنسول داشته باشیم.

با معرفی اکس باکس وان اکس در کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 عکس های متعددی از این کنسول میان نسلی منتشر شده است، به عبارتی دیگر ظاهر این کنسول برای کاربران کاملا مشخص شده است، اما تمامی این تصاویر در شرایط نوری خاص تهیه شده بودند، و به نوعی عکس های تجاری به شمار می روند.

اکنون برای ما فرصتی فراهم شده تا با این کنسول از نزدیک ملاقات کنیم و تصاویری از آن در شرایط نوری واقعی محیط تهیه کنیم، اگر بخواهیم در یک کلمه ظاهر این کنسول را شرح دهیم باید بگوییم با محصولی تماشایی و دیدنی مواجه هستید.

بدنه مشکی و مات این کنسول ظاهری بسیار شیک بخشیده، لوگوی اکس باکس در جلوی دستگاه کاملا خودنمایی می کند.

یکی از نکات بسیار جالب در مورد اکس باکس وان اکس، اندازه آن است، همان طور که در کنفرانس مشاهده کردید این کنسول کوچک ترین اکس باکسی است که تاکنون ساخته شده است.

طراحی ظاهری اکس باکس وان اکس را چطور ارزیابی می کنید؟ چه چیزی در ظاهر آن بیش از همه توجه شما را به خود جلب کرده است؟ دست آخر آیا قصد خرید کنسول جدید مایکروسافت را دارید؟

منبع :

MSPU

443 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamed
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

خیلی عالیه تو ایران به قیمت اصلیش موجود بشه یعنی همون ۵۰۰ دلار من میخرم

امین
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

دسته xbox one x همون دسته xbox one s ؟؟؟ یا فرق داره؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,