به تازگی ویدئویی از بازی منتشر شده که در آن سازندگان در مورد داستان، سیستم مبارزات و مکانیزم‌های گیم‌پلی عنوان Extinction صحبت می‌کنند.

در ابتدای ویدیومنتشر شده، توسعه دهندگان در مورد کاراکتر بازی، آویل و دنیای وحشتناک بازی سخن می‌گویند. داستان بازی، در مورد کاراکتری به نام آویل (آخرین Sentinel)است که سعی دارد تا از شهر خود دربرابر بیگانه های غول پیکری که به وسیله پورتالی به شهر او هجوم آورده‌اند، حفاظت کند. در ویدیو منتشر شده همچنین بخشی از قسمت‌هایی از داستان بازی در قالب صحنه‌های سینماتیک به نمایش گذاشته شده است.

پس از توضیحات ذکر شده، سازندگان توضیحاتی بیشتری در مورد سیستم مبارزات عنوان Extincion ارائه دادند که پیش‌تر نیز در این مورد توضیحاتی دادده شده بود. قابل ذکر است که استودیو آیرون گلکسی بازی‌های مبارزه‌ای همچون Killer Instinct را در کارنامه خود دارد به همین دلیل برخی از تجربه‌ها و دانش خود را نیز در این بازی اکشن و سوم شخص جای داده‌اند؛ به گفته سازندگان سیستم مبارزات این بازی از کیفیک و مکانیک بسیار خوبی برخوردار است. دفع کردن حملات یا ضرباتی با زمان‌بندی دقیق و متفاوت، بخشی از مکانیزم‌های مبارزات این بازی به شمار می‌رود که کاربران در این بازی با آن مواجه خواهند شد.

برای نابود کردن روانی‌ها (بیگانه های غول پیکر و دشمنان اصلی آویل) کاربران باید با کشتن دشمنان کوچک‌تر و تمام کردن ماموریت‌های مختلف در دنیای این بازی، به جمع‌آوری انرژی Rune بپردازند. در آن سو، راه‌های مختلفی برای رسیدن به بهترین موقعیت برای بالا رفتن و فتح روانی‌ها در دنیای این بازی قرار داده شده است که بر این اساس کاربران باید در گوشه و کنار محیط‌ های این بازی به جستجو آنها بپردازند. در حالی که گرافیک بازی با جزئيات کمی برخوردار است اما گویا سیستم مبارزات بازی از سیستمی خوب و غنی بهره می‌برد.

استودیوسازنده این عنوان، آیرون گالکسی، به تازگی اعلام کرده است اين بازی هیجان انگیز در تاریخ ۱۰ آوریل  برای پلتفرم های ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. تا عرضه و راه‌یابی بازی‌ به پلتفرم‌های یاد شده، سازندگان قصد دارند با انتشار ویدیو‌ها و اخبار مختلف، محبویت این عنوان را در بین کاربران افزایش بدهند.

منبع :

DAULSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,