Microsoft-Word Top

همان طور که می دانید گاهی نیاز است تا متون یا تصاویر را از فایل های word یا powerpoint استخراج کنیم. امروز با سومین بخش از مجموعه آموزش های استخراج محتوا از فایل های آفیس با شما هستیم. با ما در وینفون همراه باشید. همان طور که در قسمت قبل گفتیم بسیاری از افراد برای خارج کردن متون یا تصاویر از روش copy/past استفاده می کنند. اما ما در این آموزش ها سعی داریم تا راهکار های دیگری را به شما آموزش دهیم که قطعاً در استخراج فایل های دارای حجم زیاد به کار می آید.

توجه در این پست ما تنها از فایل های word استفاده کردیم، روند کار در برنامه های دیگر نظیر powerpoint و Excel یکسان است.

در قسمت قبلی آموزش، ما به استخراج عکس ها از هر فایل پرداختیم، امروز قصد داریم تا کار را آسان تر کرده و عملیات خارج کردن عکس ها از درون چند فایل مختلف را به صورت همزمان انجام دهیم.

 آموزش استخراج تصویر از چند فایل DOC، PPT و XLS :

۱. برای خارج کردن عکس ها از چند فایل مختلف با فرمت های ذکر شده، این بار هم باید از برنامه Office Image Extraction که در بخش قبلی به معرفی آن پرداختیم استفاده کنیم. با این تفاوت که اینبار گزینه Batch mode را تیک دار می کنیم.

Office Image Extraction Wizard۲. در صفحه باز شده بر روی Add Files کلیک کرده و سپس فایل های دیگری را که می خواهید تصاویر آن ها هم استخراج شود را انتخاب کنید. به علاوه می توانید کلید Ctrl را نگه دارید و فایل هایتان را علامت گذاری کنید. بعد از اتمام انتخاب فایل ها بر روی Next کلیک کنید.

Office Image Extraction Wizard-2۳. بر روی Start کلیک کنید تا فرایند خارج کردن عکس ها آغاز شود.

Office Image Extraction Wizard-3۴. وقتی که فرایند استخراج به اتمام رسید، به پوشه ای که قبلاً به عنوان output folder انتخاب کرده بودید بروید. مشاهده خواهید کرد که به ازای هر فایلی که انتخاب کرده اید، یک پوشه جداگانه ایجاد شده و تصاویر فایل ها در پوشه های هم نام خودشان ذخیره شده است.

Office Image Extraction Wizard-4

Office Image Extraction Wizard-5

سومین بخش از مجموعه آموزش های استخراج محتوا از فایل های آفیس هم به اتمام رسید، این قسمت بیش تر پیرو پست قبلی و تکمیل کننده اون بود در قسمت های بعدی به معرفی موارد جدیدتر و جالب تری خواهیم پرداخت، مارو در قسمت های بعدی دنبال کنید و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 2 مگابایت
منبع :

HONGKIAT

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,