_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مصاحبه با سازنده‌های بازی F1 2019

یک سری فرنچایزها در صنعت بازی‌های ویدیویی وجود دارد که کم و بیش موفق شده‌اند هنر ساخت یک بازی ریسینگ شبیه ساز را از خودشان به نمایش بگذارند که فرنچایز سالانه F1 از کدمسترز (Codemasters)، قطعا یکی از آن‌ها است. در ادامه مصاحبه جذابی از F1 2019 با کارگردان این بازی برای شما آماده کرده‌ایم که امیدواریم از آن لذت ببرید. برای خواندن این مصاحبه جذاب در ادامه نیز همچنان با وینفون همراه باشید.

سازنده‌ها و توسعه دهندگان سری بازی‌های F1 سال به سال بهبودها و تغییرات سازنده بیشتری را برای پولیش هر چه بیشتر این سری، که واقعا خودش جزو یکی از پولیش‌ شده‌ترین فرنچایزهای موجود در این صنعت است، اضافه می‌کنند. F1 2019 نیز فاصله چندان زیادی با ما ندارد و ما به عرضه این بازی بسیار نزدیک شده‌ایم. این بازی امسال قول داده کارهای زیادی انجام دهد طوری که حتی سازنده‌های آن در استودیوی کدمسترز از این بازی به عنوان جاه طلبانه‌ترین و بلندپروازانه‌ترین نسخه سری F1 یاد کرده‌اند. همانطور که پیش‌تر نیز به این موضوع اشاره کردم، در ادامه مصاحبه‌ای را با Lee Mather، کارگردان بازی F1 2019، برای شما خوبان آماده کرده‌ایم که دوست داریم هر چه زودتر، بدون معطلی بیشتر بریم به سراغ اصل مطلب.

کلیدی‌ترین چیزی که در آغاز حتما باید به آن اشاره کرد این است که شما کار خود را در Formula 2 آغاز خواهید کرد. کارهایی که در Formula 2 انجام می‌دهید، نحوه راهیابی شما به Formula 1 را تعیین خواهد کرد و روی آن تاثیر خواهد گذاشت. سه سناریوی مختلفی که در Formula 2 انجام می‌دهید، عواقب خاصی به دنبال خواهند داشت. زمانی که به سمت Formula 1 در حال حرکت کردن هستید، این عواقب نحوه پیش رفتن شما به سمت تیم‌های مختلف را تعیین خواهند کرد.

شما از جدیدترین نسخه سری F1 موسوم به F1 2019، به عنوان جاه طلبانه‌ترین نسخه این سری یاد کرده‌اید. آیا ممکن است برای ما توضیح دهید که این بازی چطور می‌خواهد این ادعا را به اثبات برساند؟

اساسا، فصل F1 2019 و همینطور Formula 2 را داریم. بنابراین ما در حال ساخت این ماجراجویی رانندگی از سری Formula 2 2018 هستیم که در حال حرکت کردن به سمت Formula 1 است. بنابراین اگر بخواهیم فقط به بحث مقدار محتوا توجه داشته باشیم، این بازی بزرگ‌ترین عنوانی است که ما تا به حال تولید کرده‌ایم. از نظر بخش Driver`s Journey هم این بازی دارای طولانی‌ترین و وسیع‌ترین بخش Career است که ما تا به حال در یک بازی ساخته‌ایم. یک سیستم لیگ مانند نیز در این بازی وجود دارد که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد که لیگ بسازند و یا به لیگ‌های مختلفی که در دنیای این بازی وجود دارد ملحق شوند. ما در گذشته هرگز چنین کاری انجام نداده بودیم. امسال حتی بخش شخصی سازی نیز در این بازی داریم که چیزی است که ما هرگز در گذشته انجام نداده بودیم. ما تمام یک خودرو را تولید کرده‌ایم تا ما را قادر سازد پوسته‌های مختلف روی آن اضافه کنیم و یا شخصی سازی‌های خاص خود را به وجود بیاوریم تا بازی‌بازان بتوانند خودروهای خود را شخصی سازی کنند.

آیا می‌توانید درمورد انواع مختلف بهبودهایی که در سیستم پیشروی این بازی به وجود آورده‌اید برای ما صحبت کنید و یک سری اطلاعات در این زمینه در اختیار ما قرار دهید؟

کلیدی‌ترین چیزی که در آغاز حتما باید به آن اشاره کرد این است که شما کار خود را در Formula 2 آغاز خواهید کرد. کارهایی که در Formula 2 انجام می‌دهید، نحوه راهیابی شما به Formula 1 را تعیین خواهد کرد و روی آن تاثیر خواهد گذاشت. سه سناریوی مختلفی که در Formula 2 انجام می‌دهید، عواقب خاصی به دنبال خواهند داشت. زمانی که به سمت Formula 1 در حال حرکت کردن هستید، این عواقب نحوه پیش رفتن شما به سمت تیم‌های مختلف را تعیین خواهند کرد. آن‌ها به عملکرد شما نگاه خواهند کرد و سپس بر اساس کارهایی که در Formula 2 انجام داده بودید، قرار داد را به شما نشان خواهند داد تا زمانی که شما به سمت Formula 1 در حال حرکت کردن هستید، شما را به این سمت هدایت کنند. ما هنوز هم سیستم شهرت و اعتباری که در نسخه ۱۸ این سری وارد کرده بودیم را حفظ کرده‌ایم. به همین علت این که شما خودتان را به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای برای بقیه به اثبات می‌رسانید یا این که مردم شما را به عنوان یک Showman برای انجام حرکات نمایشی می‌شناسند، روی شخصیت‌ شما تاثیرات خودش را خواهد گذاشت. این موضوع نشان می‌دهد که چه تیم‌هایی علاقه به استخدام کردن شما دارند و این که قراردادهای شما چطور عمل خواهند کرد. ما حتی روی سیستم تحقیق و توسعه این بازی نیز کار کرده‌ایم. که نسبت به سال گذشته تا به حال دچار تغییرات بسیار زیادی شده است. پس تیم‌هایی که در این بازی وجود دارند، دوباره مهارت‌های R&D خاص خودشان را خواهند داشت. و با ملحق شدن دو شخصیت رقیب از Formula 2 به سمت شما، آن‌ها نیز در تیم‌های Formula 1 پشت فرمان خودروهای خود خواهند نشست. آن‌ها نیز می‌آیند و می‌روند. پس ممکن است یکی از تیم‌ها را رها کنند و دوباره بازگردند. راننده‌های دیگر نیز جابجایی خواهند داشت که ما هم می‌توانیم ببینیم.

امسال روی بخش مولتی پلیر کارهای زیادی انجام شده است. ما یک لیگ کامل اضافه کرده‌ایم. پس نه تنها می‌توانید به لیگ‌ها ملحق شوید، بلکه اکنون می‌توانید لیگ‌های خودتان را نیز بسازید. به عنوان مثال ممکن است شما یک بعد از ظهر خالی داشته باشید، پس می‌توانید به جست و جوی لیگی بپردازید که مناسب شما است. همچنین سیستم لیگ، سیستم مدیریت کامل نیز خواهد داشت. شما و سایر افرادی که در این لیگ وجود دارند، می‌توانید به این لیگ و مسابقاتی که از نو برنامه ریزی شده‌اند، رای دهید.

آیا در F1 2019 شاهد اضافه شدن هیچ تغییر جدیدی به بخش Career Mode خواهیم بود؟

سری The Feeder یکی از بزرگ‌ترین چیزهای جدیدی است که به این بازی در بخش Career Mode اضافه شده است. این چیزی است که ما تا به حال هیچ وقت نداشتیم. ما پیش از این هیچ وقت راهی نداشتیم که چیزهایی که در سابقه کاری شما رخ می‌دهد را پیش از پیوستن و ملحق شدن شما به Formula 1، به این شکل فراهم کنیم. هنوز هم ما تحقیقات و پروسه توسعه بزرگ و بسیار خوبی داریم و همچنین هنوز هم سیستم مصاحبه را در بخش Career Mode این بازی داریم که اکنون بیش از پیش گسترش پیدا کرده است.

در بین همه ویژگی‌ها و چیزهای جدیدی که به این بازی و بخش‌های مختلف آن اضافه شده است، آیا هیچ ویژگی خاصی در بخش Career Mode این بازی وجود دارد که از نسخه‌های گذشته این سری اضافه شده باشد و دوباره به این بازی آورده شده باشد و شما هم در F1 2019 آن را گسترش داده باشید؟

ما به گسترش تمام چیزهایی که در نسخه سال قبل این سری انجام داده بودیم، ادامه داده‌ایم. شما قادر به بازی کردن یک ماجراجویی عمیق‌تر هستید تا در این ورزش انجام دهید.

آیا می‌توانید از بهبودها و تغییراتی که در بخش مولتی پلیر این بازی به وجود آورده‌اید برایمان صحبت کنید؟

امسال روی بخش مولتی پلیر کارهای زیادی انجام شده است. ما یک لیگ کامل اضافه کرده‌ایم. پس نه تنها می‌توانید به لیگ‌ها ملحق شوید، بلکه اکنون می‌توانید لیگ‌های خودتان را نیز بسازید. به عنوان مثال ممکن است شما یک بعد از ظهر خالی داشته باشید، پس می‌توانید به جست و جوی لیگی بپردازید که مناسب شما است. همچنین سیستم لیگ، سیستم مدیریت کامل نیز خواهد داشت. شما و سایر افرادی که در این لیگ وجود دارند، می‌توانید به این لیگ و مسابقاتی که از نو برنامه ریزی شده‌اند، رای دهید. ما رویدادهای هفتگی جدید نیز خواهیم داشت. رویدادهای هفتگی یک سری رویداد سناریو محور هستند که شما یکی از رانندگان را در یکی از پیست‌های این بازی، تحت شرایط خاص شکست می‌دهید. ما اکنون رویدادهای هفتگی نیز خواهیم داشت که Grand Prix و Classic Grand Prix هستند. در طول هفته شما در روزهای ابتدایی هفته به تمرین کردن می‌پردازید، مسابقات مقدماتی را تا پایان طول هفته به انجام خواهید رساند تا این که تبدیل به رقیب جدی برای تمام بازی‌بازان این بازی شوید که توسط مسابقات ساخته و پرداخته شده و به آمادگی کامل رسیده است و در آخر هفته‌ها در برابر سایر بازی‌بازان به رقابت بپردازید. سپس بازی با دادن امتیازات رقابتی به شما پاداش خواهد داد که سپس می‌توانید آن‌ها را برای خرید آیتم‌های شخصی سازی مختلف خرج کنید و با آن‌ها وسیله‌های بیشتری بخرید تا در المان‌های متعددی مورد استفاده قرار دهید.

خب ما در بخش مسابقات کلاسیک هم چیزهای جدید زیادی داریم و این بخش را عمیقا به طور وسیعی گسترش داده‌ایم. این دهمین بازی ما است، دهمین سالگرد ما، به همین علت هم دو خودرو از نسخه سال ۲۰۱۰ به اضافه کرده‌ایم. همچنین نسخه Deluxe Edition این بازی را نیز داریم که همان نسخه Legends Edition است که می‌توانید خریداری کنید.

آیا ممکن است کمی بیشتر درمورد مسابقات کلاسیک این بازی به ما توضیح دهید؟

خب ما در بخش مسابقات کلاسیک هم چیزهای جدید زیادی داریم و این بخش را عمیقا به طور وسیعی گسترش داده‌ایم. این دهمین بازی ما است، دهمین سالگرد ما، به همین علت هم دو خودرو از نسخه سال ۲۰۱۰ به اضافه کرده‌ایم. همچنین نسخه Deluxe Edition این بازی را نیز داریم که همان نسخه Legends Edition است که می‌توانید خریداری کنید. اگر نسخه Legends Edition این بازی را خریداری کنید، که سه روز زودتر از نسخه معمولی آن به بازار عرضه خواهد شد، می‌توانید فرصت در اختیار گرفتن خودروهایی را داشته باشید که در فصل ۱۹۹۰ وجود داشتند و در آن مسابقات شرکت کردند، پوسته های متعدد و مختلفی برای کلاه ایمنی، دستکش و لباس‌های مخصوص به دست بیاورید و همچنین به چالش‌های منحصر به فرد دسترسی پیدا کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,