استودیوی Playground Games که همه ما آن‌ها را به خاطر ساخت و توسعه سری بسیار محبوب و موفق Forza Horizon به خاطر داریم و می‌شناسیم، در حال حاضر در حال کار کردن روی عنوان تازه‌ای است که هیچ ارتباطی با محصولات و آثار قبلی این استودیو ندارد. آن‌ها در حال ساخت عنوان مورد انتظار Fable 4 هستند که یک عنوان نقش آفرینی است و هنوز خبر رسمی از آن به انتشار نرسیده. در همین راستا، آن‌ها در حال جذب افراد با استعداد زیادی هستند که یکی از آن‌ها را جدیدا از تیم سازنده Batman: Arkham Knight به خدمت گرفته‌اند.

این که Playground Games در حال کار کردن روی Fable 4 است رازی مگویی بود که اکنون به گوش همه مردم رسیده و اکنون همه از آن با خبر هستند. شایعاتی که در مورد این موضوع وجود داشت، اوایل سال گذشته آغاز به پخش شدن کردند که آن‌ها هم از آگهی‌های استخدام متعددی که عنوان می‌کرد این استودیو در حال کار کردن روی یک عنوان AAA نقش‌ آفرینی جهان باز است، برداشت شده بودند. به خدمت گرفته شدن این استودیو توسط شرکت مایکروسافت هم آتش بیشتری به معرکه اضافه کرد که گفته می‌شد آن‌ها فقط به خاطر همین بازی Fable 4 اقدام به خرید Playground Games کرده‌اند.

اکنون ما خبرهای جالب بیشتری درمورد روند ساخت و توسعه این بازی به دست آورده‌ایم. آن طور که VGC مشاهده کرده است، تیم سازنده و توسعه دهنده عنوان Fable 4 در استودیوی Playground Games، تعدادی کارمند جدید برای کار کردن در تیم نویسندگان این بازی به خدمت گرفته است. نکته قابل توجه و جالب ماجرا این جا است که اغلب این افراد اعضای تیم نویسندگان عنوان Batman Arkham Knight اثر استودیوی Rocksteady هستند که سال ۲۰۱۵ به انتشار رسیده بود. حساب کاربری Martin Lancer در LinkedIn نشان می‌دهد که او پس از این که نزدیک به پنج سال در استودیوی Rocksteady مشغول به کار بود، اکنون کارگردان داستان سرایی در استودیوی Playground Games شده است. Craig Owens نیز اکنون نویسنده اصلی است. در نهایت آخرین فردی که آن‌ها استخدام کرده‌اند نیز Kim MacAskill است که در ماه آگست به عنوان نویسنده ارشد به Playground Games ملحق شده بود.

اوایل امسال، عنوان Fable 4 در Microsoft Mixer مشاهده شد که نشانه بیشتری از در دست ساخت قرار داشتن این بازی می‌داد. در حالی که مدتی پس از آن نیز برخی اطلاعات لو رفته احتمالی جزئیات و اطلاعات بیشتری درمورد این بازی اعلام می‌کرد. به هر حال هنوز مدت زیادی است که ما اطلاعات و جزئیات رسمی خاصی از Fable 4 به دست نیاورده‌ایم اما امیدواریم این روند هر چه زودتر به پایان برسد و ما بتوانیم حداقل شاهد معرفی رسمی این بازی پس از مدت‌ها باشیم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,