امروز مایکروسافت سه بازی جدید به خط Backward Compatible ایکس باکس وان اضافه کرد. هیچ تغییری در مقایسه با نسخه اصلی بازی وجود ندارد، ولی آخرین بازی‌های اضافه شده عبارتند از: Fable Heroes و Sensible World of Soccer و GRID Autosport. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Fable Heroes

این بازی به شما امکان می‌دهد تا در کنار دوستان خود بازی کنید یا به صورت co-op مراحل را تمام کنید. همچنین می‌توانید کاراکتر خود را ارتقا دهید و کاراکترهای جدید و آیتم‌های جدید را باز کنید. Fable Heroes یک بازی به شدت کارتونی است، اما این یک نگاه بسیار متفاوت است.

Fable Heroes با قیمت 9.99 دلار در دسترس است.

مشاهده برنامه در استور مایکروسافت

Sensible World of Soccer

اگر شما از طرفداران بازی‌های ورزشی قدیمی هستید، Sensible World of Soccer یک عنوان به روز شده دهه 90 است. این بازی شامل پشتیبانی چند نفره ایکس باکس لایو و همچنین چند نفره محلی برای دو نفر می‌باشد. اگر می‌خواهید در زمان مناسب پرش کنید، می‌توانید با حالت بازی سریع بازی کنید. اگر در مسیر طولانی هستید، می‌توانید یک تیم را در طول یک فصل کامل با یک ویرایشگر تاکتیکی یکپارچه مدیریت کنید.

Sensible World of Soccer با قیمت 9.99 دلار در دسترس است.

مشاهده برنامه در استور مایکروسافت

GRID Autosport

در نهایت GRID Autosport، مسابقه‌ای است که 100 مسیر را در 22 مکان در دسترس قرار می‌دهد. این بازی شامل یک حالت حرفه‌ای طولانی همراه با تعداد زیادی اتومبیل برای رانندگی است. همانند دیگر حالت‌های چند نفره، شما می‌توانید به باشگاه‌های مسابقه‌ای بپیوندید و یا دوستان خود را برای مسابقه‌های دو نفره به چالش بکشید.

GRID Autosport با قیمت 24.99 دلار در دسترس است.

مشاهده برنامه در استور مایکروسافت

اگر از قبل هر سه بازی مورد بحث را داشته‌اید، اکنون می‌توانید آن را در ایکس باکس وان بازی کنید.

منبع : وینفون
828 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,