فیس‌بوک تصمیم به خروج اپلیکیشن‌های Facebook و Facebook Messenger از استور ویندوزفون گرفته است. بنابراین اگر می‌خواهید همچنان از این برنامه‌ها استفاده کنید، بهتر است جایی غیر از ویندوزفون دنبال آن‌ها بگردید و خوشبختانه یا متاسفانه، تنها گزینه‌های موجود اندروید و iOS می‌باشند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این اتفاق با تلاش‌های WhatsApp برای پایان پشتیبانی از تمام نسخه‌های ویندوزفون، مصادف شده است. همان‌طور که قبلاً هم اعلام کردیم، کاربران ویندوزفون و ویندوزموبایل بعد از تاریخ ۳۱ ام دسامبر 2019 قادر به استفاده از برنامه‌ی واتس‌اپ نخواهند بود.

خوشبختانه Facebook و Facebook Messenger هنوز دارای یک برنامه‌ی بتا در فروشگاه ویندوزفون هستند که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، البته تا زمانی که فیس‌بوک بخواهد نسخه‌ی آزمایشی این برنامه‌ها را در استور ویندوزفون نگه دارد. به هرحال اگر شما ساعات زیادی را در این شبکه‌ی اجتماعی سپری می‌کنید، قطعاً تمایل به استفاده از نسخه‌ی آزمایشی برای تعاملات خود نخواهید داشت.

اما خب اگر شما یک طرفدار دوآتیشه‌ی ویندوزفون هستید، از برنامه‌های فیس‌بوک استفاده می‌کنید و تصمیم ندارید که به این زودی‌ها با ویندوزفون خود خداحافظی کنید، بهترین گزینه‌ استفاده از وب‌سایت mbasic.facebook.com یا touch.facebook.com است. آن‌ها هرچه که باشند از نسخه‌ی آزمایشی بهتر هستند.

آیا شما همچنان از ویندوزفون به عنوان دستگاه اصلی خود استفاده می‌کنید؟ آیا هنوز می‌توانید برنامه‌های فیس‌بوک را در استور خود مشاهده کنید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Vahid
پاسخ دهید چهارشنبه 12 تیر 1398

کانال برنامه های ویندوزفون
@appxap

صالح
پاسخ دهید شنبه 15 تیر 1398

اینستاگرام هم کلا حذف شد؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,