کنفرانس توسعه‌دهندگان فیس بوک در حال برگزاری است. این شرکت طی این کنفرانس اعلام کرده که نسخه جدید اپلیکیشن مسنجر خود را برای ویندوز 10 و مک او اس در ماه‌های آینده منتشر خواهد کرد. این اپلیکیشن برخلاف نسخه فعلی که برای ویندوز 10 توسعه یافته، یک اپلیکیشن دسکتاپ بوده و تمامی قابلیت‌های سرویس مسنجر که در پلتفرم‌های موبایل وجود دارد را دارا خواهد بود.

کنفرانس توسعه‌دهندگان فیس بوک اخیرا در جریان بوده که طی این کنفرانس این شرکت از برنامه‌های آتی خود برای پلتفرم‌های مختلف پرده برداشته است. یکی از اخبار مهم و جالبی که طی این کنفرانس این شرکت اعلام داشته توسعه یک اپلیکیشن مسنجر دسکتاپ جدید برای ویندوز 10 و مک او اس بوده است.

لازم به یادآوری است که Facebook در حال حاضر یک اپلیکیشن مسنجر برای دستگاه‌های ویندوز 10 دارد که در مایکروسافت استور قابل دسترس است. با این حال این شرکت درنظر دارد تا نسخه دسکتاپ و جدیدی برای اپلیکیشن پیام رسان فیسبوک منتشر کند. برطبق اظهارات این شرکت این نسخه جدید تمامی قابلیت‌های این اپلیکیشن را که در سیستم عامل‌های موبایل نظیر اندروید و ios وجود دارد، دارا خواهد بود. برای مثال قابلیت برقراری تماس گروهی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که شاهد حضور آن در این اپلیکیشن پیام رسان باید باشیم.

برطبق جدول زمانبدی این شرکت طی ماه‌های آینده اپلیکیشن پیام رسان جدید فیس بوک برای ویندوز 10 و MacOS منتشر و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. عملکرد اپلیکشین پیام رسان ویندوز 10 فعلی فیسبوک را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع : وینفون
1347 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,