اپلیکیشن فیسبوک بتا

فیسبوک بالاخره اپلیکیشن بتای خود برای ویندوز را به‌روز کرد. طبق گزارش Windows Blog Italia این به‌روزرسانی شامل ویژگی‌های جدیدی است که کاربران ویندوز مدت‌ها انتظار آن را می‌کشیدند. در ادامه با وینفون همراه باشید تا این ویژگی‌های جدید را در اپلیکیشن فیسبوک بتا بررسی کنیم.

اپلیکیشن فیسبوک حالا به کاربران اجازه می‌دهد تا رنگ پس‌زمینه‌ای را برای پست‌های خود برگزینند. این ویژگی سال‌ها پیش به نسخه iOS، اندروید و وب فیسبوک اضافه شده بود که حالا برای اپلیکیشن ویندوز این شبکه اجتماعی نیز منتشر شده است. کاربران قادر خواهند بود رنگ زمینه پست خود را متناسب با محتوای آن پیش از ارسال پست انتخاب کنند.

اما این تنها ویژگی جدیدی نیست که فیسبوک به کاربران ویندوزی هدیه داده است. کاربران علاوه بر تنظیم رنگ زمینه پست خود می‌توانند تصاویر متحرک، نظرسنجی و درخواست مشورت را نیز در کنار تصاویر، ویدیوها و موقعیت مکانی که پیش از این وجود داشت، به پست‌های خود اضافه کنند.

در نهایت فیسبوک برخی از المان‌های موجود در اپلیکیشن مانند باکس‌های مکالمه، صفحه‌های کاربری و دکمه‌ها را بازطراحی کرده است تا هم به زبان طراحی جدید مایکروسافت و هم المان‌های شناخته شده فیسبوک شباهت بیشتری داشته باشند.

به‌روزرسانی بزرگ فیسبوک برای اپلیکیشن ویندوزی‌اش ممکن است برای بسیاری از کاربران که روزانه ساعات زیادی را در مرورگر اج یا کروم در رایانه خود می‌گذرانند و فیسبوک را از طریق نسخه وب آن بازدید می‌کنند خبر مهمی نباشد اما کاربرانی که از دستگاه‌های هیبریدی و تبلت‌ها استفاده می‌کنند از این به‌روزرسانی بسیار خوشحال خواهند شد.

این به‌روزرسانی هنوز به اپلیکیشن اصلی فیسبوک نرسیده است اما برای امتحان آن می‌توانید اپلیکیشن فیسبوک بتا را از استور مایکروسافت دانلود کنید.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,